«НКПК ОНПУ найбільше в світі я люблю!»

foto-1_586x440

13 грудня до міського голови завітав студентський актив  Новокаховського політехнічного коледжу на чолі з головою студентської ради Владиславом Разінковим та зі своїм наставником – викладачем англійської мови Валентином Павловичем Тихим. В.Коваленко пригостив гостей чаєм та солодощами.

foto-2_586x440

Молодь розповіла про студентське життя, про свої захоплення і цікаві проекти. Презентували і свіжий номер студентської газети «Ермітаж». Її куратором вже не перший рік є Валентин Павлович Тихий, а до редакційної колегії нині входять  Євгенія Куліш, Маргарита Муковська, Єлізавета Козоріз, Євгенія Ващенко, Олеся Гараніна, Єлізавета Пятигорець, Валерія Павленко.

foto-3_586x440

«Ермітаж» за листопад 2016 розповідає про безліч цікавих студентських справ, зустрічей, про успішних студентів. Приміром, студентці 3-го курсу , майбутньому комерсанту Ірині Губіній у цьому навчальному році призначено іменну стипендію Верховної Ради України за успішне навчання. Вона – учасниця олімпіад, капітан жіночої команди з волейболу, та ще й редактор студентської газети «Комерсант», ініціатор волонтерського проекту та благодійної акції для воїнів АТО.

А от студенту коледжу 4-го курсу Євгенію Карнуті  за успішне навчання призначено академічну стипендію Президента України. Він – також учасник олімпіад, наукових конференцій.

Гостем студентів нещодавно був фахівець з екстремального одиночного виживання, історик-дослідник Сергій Гордієнко.

20 жовтня на базі коледжу пройшло обласне методичне об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації. В ньому взяли участь викладачі навчальних закладів Нової Каховки, Херсона, Одеси.

В коледжі проводяться бінарні заняття, приміром, поєднання знань економіки та англійської мови.

Студенти політехнічного коледжу долучилися і до Всеукраїнського диктанту єдності, який відбувся 9 листопада. Найкраще диктант написали Олександр Карагузов, Олександр Панюшкін, Дмитро Глущенко, Кристина Грибкова, Микита Опалько, Віталіна Варшко.

Пошук нових талантів відбувся у закладі під час проведення конкурсу  «Хвиля талантів». Це був дебют першокурсників!

В закладі провели анкетування програмістів – в них поцікавилися, як вони ставляться до вивчення англійської мови? До речі, в коледжі створено англійський клуб і відбувається спілкування з носіями англійської мови завдяки відео-зв’язку.

Студенти Політехнічного коледжу пишуть вірші і пісні, беруть участь у шахових турнірах і  спортивних змаганнях, де стають чемпіонами. А також вдосконалюють свою газету «Молодіжний формат» – газету молодих і активних.

Про все це студенти та їх наставник розповіли міському голові В.Коваленку. Поділилися з ним своїми проблемами і мріями. Розповіли про патріотичний захід, який 13 грудня відбувся в коледжі і має глибоку назву – «Україна – країна краси і трагедій».

foto-4_586x440

Міський голова поцікавився, як працює студентська рада, як вирішують проблеми та обговорюють майбутні заходи, як озвучують керівництву закладу прийняті на студентській раді рішення.

В.Коваленко пригадав свої студентські роки, і розповів про те, яким було студентське життя його ровесників. Нагадав студентам, якою привабливою, колоритною, багатою є українська земля та її історія. І зазначив, що перш, ніж прагнути до інших країн, слід вивчити свою Україну. Це безмежний простір для подорожей і вражень. Адже наша земля багата лісами і ріками, горами і степами, чарівними містами, старовинними замками і храмами. Це неодмінно потрібно побачити, і тоді відчуєш справжню красу і велич України.

foto-5_586x440

foto-6_586x440

Завершилася зустріч у кабінеті міського голови, де студенти висловили бажання сфотографуватися. Володимир Коваленко показав молоді символічний ключ від Нової Каховки. Почитав свої улюблені вірші. А потім зробили фото на пам’ять. Дехто здійснив давнє бажання посидіти в кріслі керівника міста, бо в перспективі прагне здобути ще не одну освіту і здолати не одну вершину. Щиро бажаємо успіхів нашому талановитому і рішучому студентству!

foto-7_586x440

 

 

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.