У Новій Каховці відкрився склад-маркет “ТOR-BA»

foto-1-1_586x440

17 грудня у нашому місті на вулиці Першотравнева,17 офіційно відкрився склад-маркет «ТOR-BA».

На урочисте відкриття завітали міський голова Володимир Коваленко і радник міського голови Юрій Кобцов. Було перерізано стрічку, і десятки покупців направилися вивчати асортимент і ціни. Володимир Коваленко теж оглянув новий торговий заклад, поспілкувався з покупцями, здійснив покупки, а потім  прокоментував важливість відкриття цього торгового закладу в місті:

foto-2-1_586x440

«Я вдячний депутатам міської ради, які погодилися виставити цей об’єкт на аукціон. Бо останні  років двадцять ця споруда руйнувалася.

Геннадій Мелконян, який придбав колишній універмаг на аукціоні, в розмові зі мною пообіцяв, що зробить сучасний, привабливий заклад, який прикрасить місто. Так і сталося. Він вклав значну суму у відновлення будівлі – у капітальний ремонт покрівлі, яка протікала, у ремонт самої споруди, яка була в занедбаному стані, в облаштування території навколо споруди. Зробивши ремонт, він сам знайшов систему супермаркетів «TOR-BA».

Тепер ця мережа зайшла у Нову Каховку. Це – нові робочі місця, податки, соціальні гарантії. Це – зручний і важливий для цього району міста центр продажу продуктів і товарів, якого так чекали мешканці. Бо найближчі магазини на розі вулиць Першотравневої  і Дружби – переважно перукарні, ювелірні магазини, аптеки. Зручних продуктових супермаркетів поруч не було. І дуже добре, що тепер такий супермаркет є. Адже це – поліпшення умов життя для наших мешканців».

Склад – маркет «TOR-BA» обіцяє покупцям заощадження коштів в разі придбання тут продуктів і товарів, особливі умови для пенсіонерів та інвалідів, акції при здійсненні покупок у неділю.

Склад – маркет «TOR-BA» відкрився за адресою: вулиця Першотравнева, 17.

foto-3-1_586x440

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.