Державний бюджет України на 2017 рік затверджено.

byudzhet3

Близько 5 години ранку 21 грудня, після 19 годин роботи, народні депутати ухвалили проект Державного бюджету на 2017 рік.

Нагадаємо, що 20 жовтня 2016 року проект Державного бюджету було ухвалено в першому читанні під час засідання Верховної Ради. Протягом місяця народні депутати подали 1165 поправок до законопроекту.

Доопрацьований проект Державного бюджету 2017 року уряд схвалив 3 листопада 2016 року, після чого проект було направлено на розгляд Верховної ради.

Врешті на нічному засіданні 21 грудня 2016 року Верховна Рада затвердила у другому читанні та в цілому Державний бюджет України на 2017 рік. За прийняття бюджету проголосували 274 депутата, проти були 37 парламентарів, утрималися 35.

В ході обговорення перед голосуванням за підтримку проекту бюджету виступили фракції «Блоку Петра Порошенка», «Народного фронту», «Відродження», «Воля народу». Проти підтримки бюджету висловлювалися представники фракцій «Батьківщина», «Самопоміч», «Опозиційного блоку».

Ухвалений Державний бюджет на 2017 рік відрізняється тим, що його прийняття відбулося в рамках встановлених законодавством термінів, а також тим, що містить 10 сфер, які отримають пріоритетну увагу та фінансування. Так прокоментували ухвалення головного фінансового документа України в Міністерстві фінансів, повідомляє УНН.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.