Державний бюджет – 2017: аргументи перед голосуванням.

70689

“Країна, громадяни, які соціально незахищені, будуть в повному обсязі забезпечені субсидіями. Майже 50 мільярдів гривень отримають люди напряму. Голосуємо за бюджет, беремо відповідальність за майбутнє країни”, – сказав нардеп Максим Курячий з “Блоку Петра Порошенка”.

“Це буде бюджет росту. У бюджеті закладено збільшення зарплатні педагогічним працівникам на 50 відсотків”, – запевнив лідер фракції “Народний фронт” Максим Бурбак.

Хвалить бюджет і прем’єр-міністр Володимир Гройсман: мінімальна зарплата зросте до 3,2 тис. грн, а в регіони віддадуть більше грошей.

“Ви побачите сотні мільйонів, якщо не мільярдів для того, щоб ви будували школи, садочки, дороги”, – наголосив Гройсман.

Як і торік, не жалкували кошти на оборону. Згадали і про рятувальників – їхня зарплата різко зростає, буде мінімум 5 тис. грн.

Проти бюджету голосують “Батьківщина”, “Опозиційний блок”, велика частина “Самопомочі” та деякі мажоритарники. Решта – “за”.

Як і обіцяли, бюджет ухвалили до світанку. Вже о п’ятій ранку депутати розходяться відсипатися. Для цього навіть скасували сьогоднішній сесійний день.

 

( За інформацією ТСН)

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.