5% від платежів за користування надрами з 2017 року надходитимуть до місцевих бюджетів.

1gl4c

Верховна Рада України дозволила до 1 січня 2018 року направляти 5% доходів від рентних платежів на користь місцевих бюджетів, а 95% доходів – на користь доходів загального фонду державного бюджету. За депутатський законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу в частині упорядкування системи надходжень та використання коштів від рентної плати за користування надрами (№3038) увечері 20 грудня в цілому проголосували 259 народних депутатів при необхідних 226.

Багато представників органів місцевого самоврядування виступили за ухвалення цього законопроекту з метою забезпечити надходження рентних платежів у місцеві бюджети. На їх думку, прийняття цього документа дозволить забезпечити сприяння місцевої влади нафтогазовидобувним компаніям в отриманні відповідних дозволів на видобуток нафти і газу.

Один з авторів законопроекту, народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенко” Ольга Бєлькова, раніше заявляла, що прийняття цього документа дозволить місцевим бюджетам додатково отримувати фінансування в розмірі 2 мільярди гривень в рік.

Також його прийняття дозволить вирішити проблему отримання нафтогазовими компаніями дозволів від органів місцевої влади на видобуток вуглеводнів.

1 листопада 2016 року цей законопроект було прийнято у першому читанні.

(Інформація УНІАН)

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.