Передноворічні зустрічі з керівниками. «Моя повага до вас – у моїх повсякденних діях».

foto-1_586x440

Розпочалися передноворічні зустрічі міського голови з керівниками закладів та установ міста різних галузей. Перші зустрічі відбулися з освітянами. На них були присутні радник міського голови Юрій Кобцов і начальник міського відділу освіти Оксана Якубова.

Володимир Коваленко подякував директорам шкіл та завідуючим дитсадками за спільно прожитий 2016 рік. За плідну співпрацю з депутатським корпусом, виконкомом. За величезний перелік добрих справ і заходів, проведених у школах, за активну участь освітянських колективів у житті міста.

«Моя повага до вас – у повсякденних діях, у вирішенні проблем закладів», – сказав міський голова. Він нагадав – протягом року спільно з депутатами ретельно вивчалися проблеми шкіл, цілий перелік таких проблем розв’язали завдяки рішенням сесії міської ради. І на фініші року є потужний результат: відновлення  основних систем життєдіяльності шкіл і дитсадків, ремонт покрівель, встановлення нових вікон, відремонтовані  спортивні зали, нові плити і холодильники, комп’ютери, мультимедійні центри і інтерактивні дошки. Все це вдалося зробити завдяки вивченню проблем і своєчасному прийняттю рішень керівництвом міста і депутатським корпусом.

Звертаючись до освітян, начальник міського відділу освіти Оксана Якубова зазначила, що школи в цьому році вперше отримали фінансову самостійність. І всі 14 керівників закладів із завданням впоралися успішно. Як результат – і економія коштів наприкінці року, і премія, і щорічна фінансова винагорода. Тож 2016 рік можна сміливо назвати вдалим для освіти, сказала О.Якубова.

До того ж, освітні заклади відмічені не лише на державному, але й на Міжнародному рівнях. Школи №№1 і 3, (директори Ірина Петрівна Дубас і Олена Миколаївна Зуйко), а також дитсадок «Журавлик» (завідуюча Тетяна Анатоліївна Дудник) представляли Нову Каховку на Міжнародному освітянсько-науковому форумі «Сучасний стан освіти і науки в Україні: стратегія розвитку».

Освітяни Нової Каховки отримали на форумі Грамоти – «За високі професійні здобутки у вихованні та навчанні молодого покоління». Цьогорічними успіхами можуть пишатися БДТ (керівник Ірина Лісовська) і ДЮСШ Новокаховської міської ради (керівник Петро Бойко), де вже є свої чемпіони майже в усіх видах спорту.

Від імені освітян Володимира Коваленка, його заступника і куратора міської системи освіти Володимира Сироватка та начальника відділу освіти Оксану Якубову привітала член виконкому, директор ЗОШ №3 Ірина Петрівна Дубас. Вона зазначила: протягом року у школах багато зроблено. «До того ж, немає різниці, міська школа або сільська – всім приділяли однакову увагу. А щоб зрозуміти вагомість цих змін, варто поїхати в інші міста України і побачити, які проблеми існують в інших школах – тоді і стане зрозумілим, наскільки пощастило нашим школам»,- сказала Ірина Петрівна.

До поздоровлень і привітань приєдналися і завідуючі дитсадками Новокаховської міської ради. Вони подякували за увагу, якою були оточені протягом 2016 року, за новеньку, таку необхідну у побуті закладу техніку. І вручили міському голові подарунки. А Володимир Коваленко привітав керівників садочків солодкими подарунками.

foto-2_586x440

foto-3_586x440

foto-4_586x440

27 грудня відбулася передсвяткова зустріч В.Коваленка з працівниками закладів охорони здоров’я міста.

foto-5_586x440

Як і керівникам інших установ та закладів, міський голова побажав лікарям успішної роботи, позитивних реформ, які б змінили на краще і умови роботи лікарів, і якість надання медичних послуг. А також поділився планами на наступний рік і звернув увагу на головні ризики року 2017-го.

Заступник головного лікаря Ольга Червоненко                  розповіла, що в лікарні вже встановлено новий флюорограф, завершується облаштування приміщення, де він розташований. Бо він не кабінний, а пультовий. А загалом Ольга  Червоненко від колег висловила радість від поповнення лікарні новим обладнанням, що дозволить лікарям поліпшити надання медичних послуг.

Пролунали побажання здоров’я, успіхів у професійній сфері та особистому житті, щасливого і мирного Нового року!

foto-6_586x440

foto-7_586x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.