Принтери, комп’ютери, холодильники – для шкіл та садочків Новокаховської міської ради.

foto-1-1_586x440

26 грудня відбулася позачергова сесія Новокаховської міської ради. Причина її проведення – надходження коштів з Державного бюджету для системи освіти міста.

Як повідомила депутатам начальник фінансового управління І.Фурсєєва, відповідно до розпорядження КМ Україні від 21.12.2016 року, для Нової Каховки виділена субвенція з Державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій.

За цільовим призначенням кошти виділені: для Новокаховського міського бюджету в сумі 810 тис. грн. – для міського відділу освіти. Також виділено кошти для дошкільних навчальних закладів міста Таврійська – 580 тис. грн., і для Таврійського водоканалу – 420 тис. грн.. Відповідно до порядку використання субвенції, також з міського бюджету потрібно виділити кошти в сумі 3% від суми виділеної субвенції. Ця сума становить 24 тис 304 грн. Всього на відділ освіти спрямовується 834 тис 304 грн.

Згідно розрахунку, наданого міським відділом освіти, кошти будуть направлені: на придбання 20 принтерів, 4-х мультимедійних проекторів, 15-ти  комп’ютерів у комп’ютерний клас, 21-го холодильника і трьох інтерактивних дощок.

Як пояснила начальник міського відділу освіти О.Якубова, інтерактивні дошки та мультимедійні проектори будуть придбані для сільських шкіл.

foto-2-1_586x440

Це школи у Корсунці, Маслівці і Дніпрянах. Для всіх ЗОШ, які перейшли на самостійне фінансування, будуть придбані принтери – для бухгалтерської роботи. Холодильники отримають всі дошкільні заклади і школи, де холодильники потрібні для зберігання ліків. Що стосується комп’ютерів, то як повідомила О.Якубова, за якістю знань у 2016 році лідером є НВК №2, тож заклад отримає всі 15 комп’ютерів для комп’ютерного класу.

foto-3-1_586x440

Міський голова звернув увагу, що таке рішення було прийнято директорами шкіл під час спільного обговорення цього питання. Керівництво міста у вирішення питання не втручалося. Однак міський голова запевнив – якщо буде комп’ютерний клас у НВК №2, то вони мають бути і в інших школах. Тому буде розглядатися питання про наступне виділення коштів для інших шкіл.

foto-4-1_586x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.