В Новій Каховці продовжено карантин до 3 січня 2017 року.

138527

Таке рішення було прийнято під час засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій 28 грудня. Карантин продовжено до 3 січня 2017 року.

Як повідомила начальник міського відділу освіти Оксана Якубова, шкільні канікули триватимуть до 15 січня включно. Що стосується дитячих садків – там карантин триватиме до 3 січня. А потім комісія прийматиме рішення, чи продовжувати його надалі.

Епідемія грипу не вщухає, а лише набирає сили. Наразі захворюваність на грип та ГРВІ перевищила епідемічні пороги в 21 області України та в Києві. Про це йдеться у звіті Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Міністерства охорони здоров’я станом на 28 грудня 2016 року.

“В 21 області України та м. Києві інтенсивні показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищили епідемічні пороги від 1,5 % в Луганській до 71,6 % в Київській області”, – наголошується у повідомлені. Зокрема, найнижчий показник захворюваності було зареєстровано у Харківській області, а найвищий – на Київщині.

Тим часом, у Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Херсонській, Чернівецькій областях зареєстровано перевищення показників захворюваності більше, ніж в 2 рази.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.