Вони весь рік дарують людям свято.

foto-1_586x440

29 грудня відбулася передноворічна зустріч Володимира Коваленка з працівниками культури міста – керівниками танцювальних і вокальних колективів, театрів, міського Палацу культури, музеїв, картинної галереї, клубів і будинків культури. А з такими людьми і зустріч – творча і яскрава. Адже поезія, музика, пісня і танець для них – сенс життя і його важлива складова.

foto-2_586x440

foto-3_586x440

На зустрічі були присутні заступник міського голови, куратор закладів культури міста Володимир Сироватка, начальник відділу культури і туризму Віра Іванова, її заступник Наталія Зарудна.

Володимир Коваленко подякував працівникам культури за високий рівень виступів на міських, обласних і Міжнародних сценах, за важливу діяльність картинної галереї і міських музеїв, які збагачують людей духовно.

foto-4_586x440

«Наші артисти всім дарують свято, – сказав В.Коваленко. – І міську ялинку відкрили, і обласну. І влаштували новорічні вистави для дітей у сільських та селищних клубах і Будинках культури. Дякую всім працівникам культури за талант, який об’єднує людей, робить їх життя радісним і світлим».

На цих святкових ранках побував і міський голова. Він відвідав кожен клуб та Будинок культури, порадів зробленому протягом року – ремонтам будівель, придбанню нових меблів і техніки, роботі сільських бібліотек, які дуже потрібні людям. А загалом – порадів атмосфері, яка нині панує в кожному осередку культури – тут відбуваються репетиції, розвиваються вокальні і танцювальні колективи, зберігається народна творчість, зростають нові талановиті артисти.

foto-5_586x440

foto-6_586x440

foto-7_586x440

foto-8_586x440

foto-9_586x440

Вітаючи працівників культури, В.Коваленко озвучив їм головне творче завдання на наступний рік: ретельно підготуватися до відкриття міського Палацу культури: « Зробіть цю подію на найвищому рівні – імпровізовано, професійно, неповторно. Місто десять років чекало на неї. І тому ця подія має бути грандіозною».

Володимир Сироватка, вітаючи працівників культури, сказав: «Новий рік – об’єднуюче свято, бо до нього готуються і дорослі, і діти. Ми підводимо підсумки, і сподіваємось на важливі позитивні події в майбутньому, на здійснення мрій та бажань. Це все відбудеться, якщо ми будемо підтримувати і поважати один одного».

А далі зустріч перетворилася на справжній новорічний концерт. Під музичний супровід Станіслава Бондаря  працівники культури разом з міським головою співали відомі пісні – про мороз та новорічну ялинку, про зиму та сніг, про трьох білих коней, на яких зима вирушає у подорож, і про снігопад, який не завадить зустрічі двох закоханих. І завершили чудовий імпровізований концерт різдвяною піснею «Добрий вечір тобі, пане господарю». 

foto-10_586x440

foto-11_586x440

Працівники культури подарували міському голові картину із чудовим зимовим пейзажем і побажали успішного нового року.

foto-12_586x440

 

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.