Який він, символ Нового,2017 року?

14800636922wpid-1265-750x440_586x344

Про те, що у кожного народу є свої традиції і звичаї, яким вони слідують споконвіку, відомо всім. Але культурні особливості різних народів тісно переплітаються між собою. Яскравим прикладом такого явища можна назвати Східний календар, який з’явився в Китаї, але став відомим на весь світ.

Сьогодні з цим календарем звіряються люди, які проживають у різних країнах і дотримуються різних релігійних поглядів. У наших співвітчизників вже увійшло в звичку асоціювати кожен рік з тою або іншою твариною зі Східного календаря.

Східний покровитель 2017 року

Напередодні Нового року люди починають звертатися до Китайського календаря, щоб дізнатися, яка тварина буде покровителем наступних 365 днів. 2017 – рік якої тварини? Покровителем його стане Півень. Саме ця горда і працьовита птиця прийде на зміну хитрої та веселої  Мавпи.

Півень, як і інші тварини з Східного календаря, може бути різним. Металевим, Дерев’яним, Земляним, Водяним і Вогняним. Кожен з них відрізняється своїм характером. Що стосується 2017 року, то його управителем буде Вогняний Півень.

Особливості Вогняного Півня

Цей східний символ Китайського календаря по праву вважається одним з найбільш цікавих і яскравих. Він має масу особливостей, кожна з яких заслуговує окремої уваги.

 1. Трудоголік
  Мабуть, головною особливістю символу 2017 року є величезне прагнення до успіху. Вогняний Півень готовий прокидатися ще до сходу сонця, щоб з самого ранку почати втілювати в життя ті справи, які наблизять його до мети. Ну, а оскільки у цьому році особливим впливом буде користуватися Марс, то Червоний Півень не зупиниться ні перед чим, щоб домогтися свого.

Приділяючи велику частину свого часу роботі, Півень ризикує зіпсувати відносини зі своїми рідними. І хоча його головною метою є «пошук зерна для своєї сім’ї» – саме це може стати справжнім каменем спотикання в побудові хороших відносин з близькими людьми. Тому в 2017 році потрібно намагатися приділяти увагу не тільки своїй роботі та процесу досягнення поставлених цілей, але і своїй сім’ї. Все це сприятливо позначиться на мікрокліматі в родині.

 1. Домосід
  На відміну від вітряної Мавпи, яка любить гуляти і веселитися в самих різних місцях, Півень віддає перевагу проводити свій вільний час вдома. Тут він відчуває себе максимально комфортно і затишно. Так що гучні вечірки та масштабні заходи не для нього. Червоний Півень відпочиває вдома, де він може побути зі своєю сім’єю, відпочити і спокійно поміркувати про свої плани та цілі.
 2. Лідер
  Люди, народжені під знаком Півня, по своїй натурі є справжніми лідерами. Вони можуть повести за собою людей, надихнувши їх на всілякі звершення. Вогняний Півень щиро вірить у людей, які його оточують, і завжди нагадує їм про це, тим самим мотивуючи їх на виконання найважчих завдань. Його лідерські здібності допомагають домагатися поставлених цілей в найкоротші терміни.
 3. Чудовий керівник
  Вогняний Півень є не лише природженим лідером, але і чудовим керівником. Він здатний брати на себе відповідальність, що в наш час є великою рідкістю. Його чудові керівні навички поєднуються з величезною працьовитістю. Це дозволяє йому домагатися успіху в будь-яких починаннях. Ну а 2017 рік, коли Марс буде перебувати в активній фазі, ідеально підходить для того, щоб почати втілення в життя найсміливіших планів.
 4. Доглянутий
  Вогненний Півень пишається своєю зовнішністю. Його величній статі і гордій ході можуть позаздрити абсолютно всі. Він намагається приділяти своїй зовнішності достатню кількість часу і сил, щоб завжди виглядати чарівно. Доглянутий зовнішній вигляд дозволяє Півневі відчувати себе впевнено і чарівно.
 5. Глава сім’ї
  Він є справжнім главою сім’ї. І це відображається не тільки в забезпеченні своїх рідних всім необхідним, але і в наведенні порядку у будинку, де всі слухають його беззаперечно.
 6. Упертий диктатор
  Крім позитивних якостей, у Вогняного Півня є і негативні сторони. Справа в тому, що зі своєю сім’єю він проявляє себе як справжній тиран. Він упевнений, що завжди правий. Тому все повинно виконуватися саме так, як цього хоче Червоний Півень. І хоча він може спокійно вислухати співрозмовника, але врешті все станеться так, як він сказав.
 7. Талановитий
  Люди, народжені під знаком Півня, зазвичай дуже талановиті. Особливо це проявляється в музиці і літературі. Так що 2017 рік відмінно підходить для того, щоб зайнятися творчою діяльністю.

Як зустріти Вогняного Півня?

Якщо рік Мавпи можна було зустрічати галасливої і веселою компанією в якомусь нічному клубі або ресторані, то 2017 рік треба зустріти в тихій і затишній домашній обстановці. Зустріч Червоного Півня повинна пройти в сімейній обстановці. Справа в тому, що протягом усього року Вогняна Птиця буде працювати і прагнути до успіху, то новорічну ніч потрібно присвятити своїм рідним і близьким людям.

Зустрічаючи такого вибагливого і темпераментного гостя, потрібно подбати про те, щоб на святковому столі були присутні свіжі салати з овочів. Тобто, одним олів’є відбутися не вийде. Також потрібно простежити за тим, щоб на столі стояло хоча б одне блюдо, до складу якого входить якась крупа.

Так як ця Вогняна Птиця вимоглива, то вам необхідно подбати не тільки про оздобленні святкового столу, але і про свій зовнішній вигляд. Підберіть для новорічної ночі яскраве і барвисте вбрання. Крім того, подбайте про те, щоб у вашому образі були присутні золоті прикраси і аксесуари, так як символ 2017 року любить подібні речі.

Підготувавшись до зустрічі символу цього року, ви зможете задобрити його з перших хвилин. Якщо у вас вийде зробити це, то він буде допомагати вам  протягом  всього 2017 року.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.