З Новим Роком, любі слухачі!

626210681

Новокаховська радіоорганізація Вітає усіх жителів міста Нова Каховка з Новим Роком. Нехай у Новому Році всі незгоди залишать Вас, та прийде злагода, добробут і здоров`я у кожну домівку нашого любого міста.

Минулий Рік був тяжким для нас, адже досі гинуть наші хлопці на Сході України, економічна ситуація в країні не найліпша, документ про безвізовий режим ще не підписаний. Але, не зважаючи на всі складнощі які ми проносимо на собі, слід пам`ятати, що ми нація переможець у Другій Світовій Війні, нація, для якої немає нічого неможливого, ми одна дружня згуртована сім`я.

Цей рік нам запам`ятається і назавжди залишиться у нашій пам`яті, адже у цьому Році наша співачка Джамала, здобула перемогу на Євробаченні, наші хлопці показали дивовижні результати на Параолімпійських іграх, наша армія все другий рік поспіль демонструє свою шалену модернізацію і нове озброєння.

Зміни відбулися і у нашому любому міста, минувший рік приніс до нас у Нову Каховку Міжнародний Інвестиційний Форум – “Нова Каховка – серце Херсонщини”, у нашому любому місті відкрилося нове кардіологічне відділення з новітнім обладнанням, спортсмени з Нової Каховки взяли участь у Олімпійських Іграх (Ріо-де-Жанейро).

За підтримки міського голови Володимира Коваленка Новий Рік принесе нам довгоочікуване відкриття Палацу Культури!

Вітаємо Вас з Новим Роком!

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.