Діти, народжені в рік Вогняного Півня – які вони?

569ab6089efa01d531beb732b707a486_584x438

Чарівна новорічна ніч деяким новокаховським родинам подарувала особливу подію – поповнення у сім’ї. Як повідомили в пологовому відділенні Новокаховської Центральної міської лікарні, перший у 2017 році маленький новокаховчанин народився 2 січня о 4.25 ранку. Це хлопчик вагою 3 кг 180 гр. Станом на 2 січня, це єдиний новонароджений у Новій Каховці. Щасливі батьки обирають сину ім’я. Мама і малюк почуваються добре.

Щиро вітаємо родину з чудовою подією!

А далі розкажемо, які вони – діти, народжені в рік Вогняного Півня.  

Спочатку нагадаємо, що рік Півня за китайським календарем розпочнеться  лише з 28 січня і складе свої повноваження тільки 15 лютого 2018 року. Тож це потрібно враховувати.

Десята земна гілка східного місячного циклу іменується Ю, а символ її – Півень. Ця китайська гілка вказує на завзятість і, відповідно, діти, народжені у цьому році, будуть відрізнятися працьовитістю, старанністю і витривалістю.

foto-1_586x440

Така дитина швидко вчиться, ініціативна і любить працювати. Вогняного Півня завжди потрібно буде чимось зайняти. Малюк-Півень від природи оптимістичний і добродушний. У нього напоготові завжди знайдеться кілька планів. Все повинно бути в ідеальному порядку, а якщо щось здасться неправильним, то дитина без коливань приступить до перероблення всього, що попадеться під руку.

Півень – яскравий, прямолінійний, але лояльний до інших, владний, сміливий, вірний, емоційний, щедрий і, в той же час, практичний і господарський, дещо егоцентричний і свавільний.

Діти, народжені в рік Вогняного Півня, зростуть творчими людьми, що володіють виключною силою волі і неабиякими лідерськими здібностями. Вогняний Півень знає, як найбільш швидко і якісно досягти поставленої мети, успішно долаючи труднощі.

Діти, народжені в рік Вогняного Півня – це майбутні режисери, музиканти, винахідники, інженери і архітектори.

Судячи з гороскопу на 2017 рік Червоного Півня, у цей час народжуються діти глибокого і проникливого розуму. У майбутньому ці діти стануть талановитими працівниками, які досягають успіху в будь-якому питанні. У дитинстві ці дівчатка і хлопчики розвиваються активніше і проявляють самостійність вже в ранньому віці.

Батькам на замітку: дітей року Півня потрібно заохочувати за їх працю та досягнення. Однак і балувати малечу не варто. Дитина повинна розуміти, що лише приймаючи правильні рішення і здійснюючи правильні вчинки, вона отримає нагороду.

Згідно зі спостереженнями, серед народжених в рік Півня багато артистів, музикантів, письменників і політиків.

foto-2_586x440

Риси характеру і таланти дають можливість ставати їм режисерами, підприємцями, літераторами та співаками.

foto-3_586x440

Багатогранність, широта сприйняття, глибоке пізнання дають великий творчий потенціал. Завдання кожного з батьків – розпізнати його і направити в правильне русло. Запишіть  дитину в один з гуртків, який вважаєте відповідним для його розвитку. Але не наполягайте на його відвідуванні, якщо не побачите зацікавленість в очах свого малюка.

Врахуйте: крім творчого потенціалу, дитина-Півень схильна до ліні, тому з ранніх років потрібно привчати її до дисципліни. Якщо вам вдасться закласти в характері хоча б ази порядку, почуття виконання деяких зобов’язань, режиму, в майбутньому він зможе подолати багато перешкод і досягати нових і нових висот.

А ось які імена радять астрологи для дітей, що народилися в  рік Вогняного Півня:

111_586x767

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.