Вони щодня дбають про чистоту у великому домі під назвою «Нова Каховка».

foto-1_586x440

Є в нашому місті працівники, які щодня дбають про чистоту у дворах, на вулицях і в парках Нової Каховки. Які б сюрпризи не приносила погода, якими б не були наслідки загальноміських свят або відпочинку городян у вихідні – ці люди щодня виходять рятувати місто від снігу, ожеледиці та сміття. За роботою їх можна побачити і в свята, і у вихідні. Адже погода не питає, який день. Переважна більшість цих трудівників – жінки. Саме їм ми маємо дякувати за посипані в ожеледицю доріжки, за прибране листя і чистоту на міських вулицях і площах після святкування найбільш масових міських свят. Дякуйте їм і цінуйте їх роботу!

А 5 січня міський голова висловив подяку цим жінкам від всієї громади міста і привітав їх з нагоди новорічних та Різдвяних свят у малій залі виконкому. Спілкування було щирим і відвертим. Володимир Коваленко розповів, які проблеми керівництву міста довелося вирішувати у 2016 році, про реконструкції та ремонти, проведені протягом року на об’єктах закладів освіти, культури і охорони здоров’я. І поділився планами на новий 2017 рік.

Важливою для міста подією стане відкриття міського Палацу культури. В.Коваленко звернув увагу, що тепер це фактично відбудована заново споруда. Продовжується реконструкція міського парку: оновлено парк атракціонів, проведено реконструкцію Літнього театру, прокладено нові сучасні доріжки, облаштовано освітлення, висаджено сотні квітів, які забезпечені сучасним поливом, оновлюються зелені насадження. Є намір відновити огорожі вздовж проспекту Дніпровського і вулиці Історичної. Продовжиться оновлення доріг та пішохідних доріжок.

Вже не псує вигляд міста більшість недобудованих споруд. На їх місці піднялися нові сучасні будівлі, в яких є й офісні приміщення, і квартири. Завдяки таким новобудовам оживають мікрорайони міста. Більш комфортним стає життя городян. В подальшому розпочнеться будівництво на місці колишнього готелю «Дружба» і вирішуватиметься доля колишньої їдальні «Небіт-Даг» – ці куточки міста теж набудуть сучасного, охайного вигляду.

Непокоїть стан гуртожитків агроколеджу по вул. Довженка і вул. Дружби, які  підпорядковані Міністерству освіти. Жодних кроків по їх відновленню не робиться. Будівлі руйнуються, стали місцем збіговиськ. А стан самої будівлі становить загрозу для людей. За власною ініціативою, та на прохання мешканців міста керівництво Нової Каховки зверталося до Міністерства з проханням передати гуртожитки місту. Наступним буде звернення від усієї громади, бо на цьому наполягають мешканці міста. Тоді і ці куточки Нової Каховки набудуть охайного вигляду. «Нова Каховка – особливе місто, яке ми любимо і про яке маємо дбати. Це стосується кожного куточка, який повинен бути доглянутим і прибраним»,- сказав міський голова.

Тим, хто щодня дбає про чистоту в місті, ці слова особливо зрозумілі. Жінки щиро пораділи появі в місті нових споруд, навколо яких тепер освітлено і гарно. Висловили задоволення і міською ялинкою, яку прикрасили іграшки, власноруч зроблені їх дітьми та онуками.

Вітаючи жінок-прибиральниць, присутній на зустрічі перший заступник міського голови Леонід Чурсинов сказав:

“Вашу роботу бачить все місто. А рік Півня для вас не дивина – адже ви й так завжди з півнями встаєте. Тож вам не звикати. Як кажуть в народі: «Хто рано встає, тому Бог дає». Нехай він дає вам здоров’я, благополуччя, достаток, щоб ви впевнено почували себе у житті. Миру вам в родині, порозуміння і підтримки в колективі».

Володимир Коваленко і Леонід Чурсинов вручили гостям новорічні солодкі подарунки.

foto-2_586x440

А жінки, чиїми руками підтримується чистота у великому домі – Новій Каховці, звернулись до них з такими словами: «Ви багато робите для міста. Ми це знаємо і бачимо. Дуже цінуємо вашу роботу. А зі свого боку будемо намагатися вас не підвести».

 

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.