Наслідки негоди, ситуація на дорогах, прогнози на ближчі дні.

242242-dsns-rozpovilo-de-na-dorogax-negoda-prigotuvala-pastku-dlya-mashin

Як повідомили в управлінні МНС, внаслідок погіршення погодних умов було перекрито трасу на Херсон та Миколаїв. 8 січня рух на трасах в напрямку Херсона та Миколаєва відновлено. В Новій Каховці ситуація на дорогах контрольована.

Т повітря в ніч на 8 січня у Новій Каховці сягнула 14 С морозу. Протягом дня температура знижувалася від 6 до 11 С. 9 січня мороз послабшає до позначки мінус 3 С ввечері. Починаючи з 10 січня  Т повітря в місті поступово підвищуватиметься від плюс 1 С до плюс 4 С. Погода буде сонячною, очікується слабкий сніг.

Через негоду із запізненням прибувають на станції призначення залізничні потяги. 8 січня такі запізнення стосувалися потягів Одеса – Київ та Харків-Одеса. Для оперативного реагування на ситуацію було встановлено цілодобове чергування, на об’єктах залізниці на прибиранні снігу були задіяні 8 тис залізничників і 24 снігоприбиральні машини. Про це повідомляє офіційний сайт Укрзалізниці.

Як повідомила прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій, 8 січня протягом доби ліквідовано 13 заторів у семи районах Одеської області, з яких звільнено 262 автомобіля і 5 автобусів. Для забезпечення проїзду і розчищення автодоріг на території України було задіяно 2 тис 827 чоловік і 2 тис 178 одиниць техніки від Укравтодору і ГСНС. Рятувальники звільнили зі снігових заметів 1 тис 46 автомобілів ( 8 січня – 121 автомобіль), в яких знаходилося 2 тис 736 чоловік (8 січня – 496 чоловік).

(За інформацією УНІАН).

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.