Передбачається збільшення експорту овочів та ягід в ЄС від українських виробників.

03_5-640_587x352

Майже всі українські компанії, які отримали досвід експорту свіжих овочів та фруктів в ЄС минулого року, планують збільшити обсяги постачання в цей регіон по певних позиціях.

Про це пише «Інфо-Шувар».

На думку трейдерів, найбільший експортний потенціал в 2017 році матимуть тепличні овочі, а саме огірки, томати та перець. Непогані перспективи експортери прогнозують щодо ранньої капусти, баклажанів та кабачків. В довгостроковій перспективі деякі компанії планують розпочати відвантаження часнику, батату та спаржі ― саме ці види продукції користуються підвищеним попитом у компаній, які планують інвестувати в промислові виробничі проекти в сільському господарстві найближчі роки.

Крім того, серед плодово-ягідної групи, на думку трейдерів, найбільшим попитом на ринку ЄС цього сезону буде користуватись свіжа українська  чорниця та смородина. Також планується збільшити обсяг постачання кавунів та динь.

Зазначається, що у 2016 році, порівняно з 2015 роком, Україна суттєво збільшила обсяги експорту свіжих овочів та ягід до країн ЄС. Обсяги експорту ранньої капусти в цей регіон збільшились в 4,5 разів, перцю ― в 3,5 разів, огірків ― майже в 2 рази, а томатів ― в 1,5 разу. В плодово-ягідній групі найпомітніше зросли обсяги експорту лохини (голубики) ― майже в 4 рази. Тим часом, експорт кавунів знизився на третину, а динь було експортовано в 5 разів менше.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.