Новорічне свято для дітей в ТРК «Оскар».

foto 1_586x440

Січневі дні від Різдва до Водохреща називаються Святками. Це час, коли колядують та щедрують, бажають добра і здоров’я, миру і достатку, зустрічають Новий рік і Різдво Христове. Загадують найзаповітніші бажання і отримують подарунки.

Найбільше цій порі радіють діти. Тому в першу чергу для них влаштовують святкові дійства біля новорічної ялинки, розваги, конкурси, казкові вистави, і звичайно ж в першу чергу саме для них готують солодкі подарунки.

foto 2_586x440

Таке новорічне свято відбулося у ТРК «Оскар» 10 січня. На нього були запрошені діти учасників АТО. Біля пухнастої новорічної ялинки дітей розважали казкові герої святкового спектаклю «Новорічний посох» –  талановиті артисти міського Палацу культури, вітали Дід Мороз і Снігуронька.

foto 3_586x440

foto 4_586x440

Діти із задоволенням брали участь в розвагах, відгадували загадки, відповідали на запитання. Привітав малечу міський голова Володимир Коваленко, який сказав: «Я поспішав до вас, бо дуже хотів всіх вас побачити. Шановні діти, батьки, бабусі і дідусі! Вітаю всіх вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Ми прийшли, щоб привітати один одного з цими чудовими зимовими святами. І разом піти у 2017 рік. Бажаю, щоб для кожного з вас він був щасливим. А дітям хочу побажати, щоб пишалися своїми батьками, які мужньо захищають Україну.

Для вас, наші маленькі новокаховчани – це свято, ці подарунки, ці новорічні пісні і розваги. Бо ми хочемо, щоб ви почували себе щасливими і захищеними, щоб раділи життю. Співайте і танцюйте, отримуйте подарунки, колядуйте і щедруйте, зростайте у щасливих, дружніх родинах. І будьте щасливими у цій чудовій країні, що зветься Україною!».

foto 5_586x440

foto 6_586x440

foto 7_586x440

Володимир Коваленко разом з Дідом Морозом та Снігуронькою вручили дітям солодкі пода

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.