Благодійний ярмарок у ЗОШ №6.

foto 1_586x440

Вже традиційним стало проведення у ЗОШ №6 благодійних ярмарків. Зазвичай один з таких ярмарків проходить напередодні Дня Святого Миколая. Однак цьогорічний карантин вніс свої корективи. Тож відбувся ярмарок вже на початку 2017 року, в день одного з найбільш урочистих і важливих  православних свят – Богоявлення, або як його ще називають – свята Водохреща. Ярмаркували у великому приміщенні шкільної спортивної зали, де змогли розміститися представники 20 класів школи!

foto 3_586x440

foto 2_586x440

На ярмарок завітали міський голова Володимир Коваленко, депутат Новокаховської міської ради Володимир Власенко, спеціаліст міського відділу освіти Наталія Будняк. Урочисте відкриття ярмарку прикрасили талановиті виступи вихованців закладу. Кожен клас отримав подарунки у чарівних мішечках.

foto 4_586x440

foto 5_586x440

Володимир Коваленко, звернувшись до учасників ярмарку, одразу  попередив: «Гаманець при мені, тож готуйтеся». А потім нагадав, що проходить шкільний ярмарок  в день одного з найбільших православних свят – Хрещення.

«Я дуже радий, що сьогоднішній день ви вирішили відзначити благодійним ярмарком. Бажаю, щоб ви дружили, допомагали один одному і підтримували. Це дуже важливо в житті. Вітаю вас з новорічними та Різдвяними святами. І хочу, щоб всі ви і ваші рідні, все наше місто і наша Україна були щасливими».

А тим часом біля святково прикрашених ярмаркових столиків, вкритих різноманітними, власноруч виготовленими солодощами, з нетерпінням чекали на перших покупців. Серед них були і почесні гості, які із задоволенням спілкувалися зі школярами та їх батьками, шуткували, фотографувалися, та головне – здійснили ярмаркові покупки на сотні гривень.

foto 6_586x440

foto 7_586x440

Юні кондитери охоче розповідали їм свої кулінарні секрети, вражали вмінням рекламувати свої вироби і талантом їх продавати. Міський голова Володимир Коваленко не оминув жодного ярмаркового столика, придбав солодощі у кожного класу, який брав участь у ярмарку. А потім щедро пригостив цими солодощами своїх колег, друзів та знайомих.

foto 8_586x440

foto 9_586x440

foto 10_586x440

Як розповіла директор ЗОШ №6 Людмила Миколаївна Гайсенюк, у школі подібні ярмарки проходять щороку. Завдяки вилученим коштам є можливість допомагати вихованцям школи у найбільш скрутних ситуаціях. Але нехай таких ситуацій взагалі не виникає. Нехай кожна дитина росте щасливою і здоровою, побажала Людмила Миколаївна.

А школярі зізналися, що дуже люблять такі ярмарки. Адже тут є можливість купити смачнючі тістечка і печиво, пиріжки та пончики, та ще й додати до солодкої випічки поп-корн, чудове желе, смачні напої та сік. Це – справжнє солодке свято для дітей. Шкода, що закінчується воно дуже швидко.  Але це – комплімент юним кондитерам. Адже ярмаркову випічку розкупили за годину, а з’їли ще швидше. Бо дуже смачно!

foto 10_586x440

foto 11_586x440

foto 12_586x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.