Шановні військовослужбовці та громадяни!

1440323577-2778_586x379

Ви закінчили службу у Збройних Силах України чи навчальні заклади, у зв’язку з чим перед Вами постає питання щодо вибору подальшого життєвого шляху.

Керівництво ГУНП в Херсонській області пропонує Вам поєднати свою подальшу трудову діяльність зі службою в Національній поліції України.

Ми гарантуємо цікаву роботу, пов’язану із захистом прав і свобод громадян та їх законних інтересів від злочинних посягань.

На теперішній час середня заробітна плата співробітників поліції в межах 7000 – 12000 гривень і значно перевищує аналогічні показники в промисловості, сільському господарстві, бюджетній сфері та сфері обслуговування.

Співробітники поліції мають право на отримання пенсії вже у 55 років.

Правоохоронці держави в повному обсязі користуються соціальними пільгами передбаченими Законом України “Про Національну поліцію”, забезпечуються форменим одягом, медичним обслуговуванням та оздоровленням у відомчих лікувально-санаторних закладах із значною компенсацією вартості путівок за рахунок держави. Співробітники поліції можуть під час служби поліпшити свої житлові умови, або отримати власне житло за рахунок відомства.

Тільки співробітники поліції мають можливість безкоштовно отримати вищу юридичну освіту на заочних факультетах навчальних закладів МВС без відриву від служби або на денній формі навчання, при вступі до яких співробітники поліції мають перевагу перед цивільною молоддю.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція то за більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном до сектору кадрового забезпечення Новокаховського ВП за адресою: м. Нова Каховка, пр..Дніпровський, 24 (каб.№215).

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.