Яскрава сторінка Різдвяних свят – привітання від учнів ЗОШ №5 міста Таврійська.

foto 1_586x440

Завершився цикл Різдвяних свят – найчарівніша пора року. Пора колядок і щедрівок, Різдвяного світла і найкращих сподівань, вітань і побажань. Народні традиції, традиції православ’я продовжуються новими поколіннями.

Сучасні діти і молодь із задоволенням колядують та щедрують, приносячи радість Різдва до кожної оселі. З кожним роком ватаги ново каховських колядників та щедрувальників збільшуються. Так було і на початку 2017 року. Вони подорожували вулицями міста, заходячи у ново каховські родини, а також у колективи підприємств та організацій. Та перш за все завітали до керівництва міста.

На початку Нового 2017 року міського голову Володимира Коваленка колядками та щедрівками вітали учні і педагоги Маслівської ЗОШ, ЗОШ №1. На початку сесійного засідання до великої зали виконкому зі святковими Різдвяними вітаннями прийшли колективи міського ПК. Про ці зустрічі ми вам вже розповідали.

А завершить цикл Різдвяних привітань ватага колядників та щедрувальників ЗОШ №5 м. Таврійська. Вони теж побували у міського голови. А сьогодні ми даруємо вам відео цього яскравого привітання. Щоб і ви відчули красу Різдвяного свята. А привітання нехай подарують вам мирний, щасливий, гармонійний Новий 2017 рік! 

         

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.