Виконком встановив ліміти споживання енергоносіїв.

foto 1 (1)_586x440

24 січня відбулося чергове засідання виконкому Новокаховської міської ради, яке провів перший заступник міського голови Леонід Чурсинов.  Було розглянуто 37 питань.

Начальник фінансового управління Ірина Фурсєєва повідомила про внесення змін до встановлених лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах для установ та організацій бюджетної сфери міста на 2016 рік. Наприкінці року від головних розпорядників коштів надходили звернення щодо внесення змін до затверджених лімітів по використанню енергоносіїв. Ці зміни обґрунтовані.

Так, пропонується збільшити ліміти по бюджетним установам – Центру первинної медико-санітарної допомоги, архівному відділу, управлінню з питань надзвичайних ситуацій. Це пов’язано з тим, що у 2016 році опалювальний період розпочався на 2 тижні раніше. По відділу освіти – Корсунській ЗОШ – збільшено споживання води та електроенергії внаслідок відкриття у школі з 1 вересня 2016 року групи продовженого дня.  Відділ у справах сім’Ї, молоді, фізичної культури та спорту взагалі не мав опалення у приміщенні, яке розташовано на території міського стадіону «Енергія». Їм додано ліміти на електроенергію, завдяки чому приміщення опалюється взимку. Рішенням виконкому встановлено ліміти споживання енергоносіїв для бюджетної сфери міста на 2017 рік.

Ірина Фурсєєва також доповіла про ефективне використання коштів міського бюджету.  У жовтні 2016 року було прийнято Постанову КМ №710 «Про ефективне використання державних коштів». Відповідно до цієї Постанови органам місцевого самоврядування було рекомендовано розробити і затвердити відповідні заходи  щодо використання коштів з місцевих бюджетів. Такі заходи були затверджені рішенням виконкому у 2016 році. Тепер мова йде про 2017 рік.

Члени виконкому також погодили звіт про використання коштів резервного фонду міського бюджету за 2016 рік. Як повідомила Ірина Фурсєєва, протягом 2016 року кошти резервного фонду не використовувалися.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.