Проблем з ділянками під будівництво житла немає. Є проблеми з інвесторами.

житлові питання

На засіданні виконкому 24 січня були розглянуті житлові питання.

Як доповіла спеціаліст з обліку та розподілу житла Людмила Закуткіна, 19 січня відбулося засідання житлової комісії виконкому. На ньому розподілу житла не було.

Людмила Закуткіна повідомила про затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті за підсумками перереєстрації за 2016 рік.

Отже, станом на 1 січня 2017 року на квартирному обліку для одержання житла перебувають 752 сім’ї.

З них у першочерговій черзі – 275 сімей. А це учасники війни (3 сім’ї), учасники бойових дій (30 сімей), військовослужбовці запасу (18 сімей), багатодітні сім’ї (58 сімей), одинокі матері (75 сімей), категорія хворих (34 сім’ї).

У позачергових чергах перебуває 85 сімей. З них інваліди війни (2 сім’ї), сім’ї загиблих учасників бойових дій (1 сім’я), ліквідатори аварії на ЧАЕС ( 5 сімей), сім’ї переселенців із зони радіоактивного забруднення (5 сімей), молоді фахівці (26 сімей), діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування та особи із числа дітей-сиріт (37 дітей), багатодітні сім’ї, які мають 5 і більше дітей (9 сімей).

Як повідомила Людмила Закуткіна, у загальній черзі на квартирному обліку для отримання житла станом на 1 січня 2017 року перебуває 392 сім’ї.

Ситуація з наданням житла складна. Адже будівництво державного житла не ведеться, вільних кімнат у гуртожитках практично немає. Як повідомив Леонід Чурсинов, в місті сьогодні немає проблем із земельними ділянками під будівництво багатоквартирних будинків – такі ділянки визначені у генеральному плані міста. Вони є на території Нової Каховки, Центральної Основи. Ці ділянки вже неодноразово пропонувалися інвесторам. Нажаль поки що інвестори зацікавленості не виявляють. Тому питання забезпечення житлом городян, які перебувають на квартирній черзі, залишається особливо актуальним. Хоча деякі приємні новини з цього приводу все ж таки є.

Як повідомила Людмила Закуткіна, у 2016 році 7 сімей одержали ордери на кімнати у сімейних гуртожитках, а 2 сім’ї одержали ордери на незаселені 1-кімнатну та 2-кімнатну квартири. Їх отримали сім’ї, які перебували на квартирному обліку  у списках пільгової першочергової черги – сім’ї учасників бойових дій.

Протягом 2016 року на квартирний облік було прийнято 32 сім’ї, знято з квартирного обліку 6 сімей.

Станом на 1.01. 2017 рік у 13 сімейних гуртожитках приватизовано 1170 кімнат, що становить 55,45%.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.