В Авдіївці оголошено надзвичайний стан. Мешканців готують до евакуації.

maxresdefault-1-e1473790093147

Значно загострилася ситуація в районі Авдіївки. Внаслідок обстрілів міста припинено роботу Авдіївського коксохімічного комбінату – вперше за час конфлікту на Донбасі. В Авдіївці досі немає світла, перебої з газом. Про це повідомляє агентство «Інтерфакс – Україна» з посиланням на заступника голови  Авдіївської військово-цивільної адміністрації Фрідона Векуа. За його словами, станом на ранок 31 січня артилерійські обстріли міста тривають.

     Внаслідок припинення електропостачання шахти ім.. Засядько заблоковані 203 горняки. Про це повідомляє агентство «Інтерфакс».

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив про оголошення в Авдіївці надзвичайного стану. Він додав, що російська сторона у Спільному центрі контролю та координації режиму припинення вогню письмово гарантувала, що в період з 10.00 до 17.00 31 січня обстріл міста припиниться.

Як повідомив  Павло Жебрівський  зранку, 31 січня, мешканців Авдіївки готують до можливої евакуації. Евакуювати можуть до 8 тис. чоловік.

Ось що повідомив Павло Жебрівський  на своїй сторінці у Фейсбуку  31 січня близько 8 години ранку:«Скоординували дії керівників міст і районів області на випадок можливої евакуації мешканців Авдіївки… Впродовж дня можемо евакуювати до 8 тисяч осіб. Міста області, станом на зараз,готові прийняти до 9 тис осіб. У дитячі заклади області готові в будь-який момент прийняти понад тисячу дітей. На під’їзді до міста близько 10 тон продуктів харчування. Військові надали додаткові польові кухні».

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.