В Новій Каховці розпочато збір допомоги для мешканців Авдіївки.

617849_main

Після дводенних боїв навколо міста Авдіївка понад 17 тис людей – з них 2,5 тис дітей – залишилися в морозні дні без опалення, світла і води. Серйозної шкоди завдано системам електро – і водопостачання. Закрилися шість шкіл і чотири дитсадки в цьому районі. 1 лютого теплопостачання в Авдіївці здійснюється централізовано за рахунок заводської теплоенергоцентралі на природному газі. Т повітря в квартирах 15 градусів.

31 січня в Авдіївці розгорнули одинадцять пунктів обігріву, з яких три стаціонарні і вісім мобільних. Про це повідомив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

31 січня українські волонтери оголосили про початок збору гуманітарної допомоги для мешканців Авдіївки та військових. Така ініціатива швидко поширилася Україною.

31 січня у Новій Каховці з ініціативою про збір допомоги мешканцям Авдіївки виступило керівництво міста і   БФ «Нова Каховка».  1 лютого відбулася нарада з керівниками бюджетних і комунальних організацій. Заступник міського голови В.Сироватка і керуючий справами виконкому В.Акуленко повідомили, що збір допомоги розпочато у приміщенні кінотеатру «Юність».

Керівництво області отримало листа від Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, в якому зазначено перелік потреб щодо стабілізації гуманітарної ситуації в місті Авдіївка.

В переліку речей та продуктів, які необхідні сьогодні мешканцям Авдіївки, наступне:  ліжка, розкладушки, матраци, ковдри (пледи), подушки, постільна білизна (необхідна кількість 10 тис. комплектів), медикаменти для надання першої необхідної допомоги, харчові набори для швидкого приготування їжі та інша консервована їжа, чай, кава, цукор, цукерки, сухарі, печиво, пряники, сушка, ковбаса копчена, сало, сир, сирки плавлені, а також консерви м’ясні, рибні, та овочі у металевій тарі, молоко згущене, дитяче харчування (сухе), одноразовий посуд, памперси для дорослих і дітей, теплий одяг (дорослий і дитячий всіх розмірів), мобільні прилади для освітлення, свічки, вологі серветки і рушники, туалетний папір, шкарпетки, натільна білизна.

           Шановні новокаховчани! Збір допомоги для мешканців Авдіївки проводиться у приміщенні міського кінотеатру «Юність». Першу допомогу від новокаховчан передбачається відправити мешканцям Авдіївки вже 4 лютого.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.