Служба за контрактом – вибір мужніх.

foto 1 (1)_584x438

Днями до Нової Каховки прибув начальник відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Південь», підполковник Владислав Назаров. Він зустрівся з представниками обласного і Новокаховського військкоматів, головами Новокаховських громадських організацій учасників АТО, воїнів-десантників, місцевого козацтва.

Владислав Назаров очолює мобільну групу, яка здійснює залучення громадян до служби за контрактом. Він розповів учасникам зустрічі про вагомі зміни, які відбулися в українській армії з 2014 року, про нинішнє забезпечення військових, про умови служби за контрактом. Зазначив, що на сьогодні значно зріс рівень підготовки військових, їх матеріального і фінансового забезпечення, та головне – зміцнів дух української армії, яка здатна захищати Україну.

Владислав Назаров – досвідчений військовий, тож йому є з чим порівняти. В українській армії служить вже 24 роки. Проходив службу у кількох бригадах, починаючи з Болграда у 1997 році, а також у 95-й окремій аеромобільній бригаді, здійснював підготовку офіцерського складу у Полтавському інституті зв’язку, служив на артилерійських базах.

Нині як начальник відділу цивільно-військового співробітництва виконує завдання на території Одеської, Миколаївської і Херсонської областей. Налагоджують співпрацю з центрами надання допомоги учасникам АТО, вивчають проблеми і озвучують їх на найвищому державному рівні.

Владислав Назаров нагадав, що в Одесі створено Центр надання допомоги учасникам АТО під керівництвом Наталії Кручініної (адреса – м. Одеса, вул. Канатна, 83, 11 поверх, каб. 1128, тел. (0482) 39-00-04 , у Херсонській області – під керівництвом Наталії Возаловської (адреса – м. Херсон, пл. Свободи,1 (Херсонська ОДА), тел. (о552) 42-40-50.

В минулому році під час приїзду до Херсонщини налагоджували співробітництво між створеними Центрами і місцевою владою з наміром оперативного вирішення всіх проблем щодо соціального захисту учасників АТО і членів їх родин.

Перебуванням на Херсонщині Владислав Назаров задоволений. Зазначив, що зустрів тут відповідальних і сміливих людей. Багато хто цікавиться контрактною службою і можливістю отримати вищу військову освіту. Їм надають детальні роз’яснення і всебічну допомогу.

Допомагають і дітям. Перед Новим роком, 27 та 28 грудня, військові побували у Новій Каховці, передали вихованцям місцевого інтернату новорічні подарунки і теплі речі. Таку ж допомогу військові надають і вихованцям одного з дитсадків Одещини.

Владислав Назаров відповів на запитання щодо умов контрактної служби, співпраці з козацтвом.

На сьогодні Нова Каховка має одні з кращих показників щодо надання допомоги учасникам АТО, соціального захисту бійців та їх сімей, виділення земельних ділянок під будівництво житла.

Новокаховчанам, які бажають служити за контрактом, слід звертатися до Новокаховського військкомату, що знаходиться за адресою: вул. Героїв України, 8.

foto 2_584x438

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.