«Казковій діброві» – 25!

foto 1 (1)_587x440

Нову Каховку важко уявити без бази відпочинку «Казкова діброва». Історія цього закладу розпочалася 2 лютого 1992 року. В цьому році «Казковій діброві» виповнюється 25 років.

Згадати перші роки створення «Казкової діброви» ми попросили господарів цього затишного місця відпочинку – Михайла та Олену Навроцьких. 

foto 2_587x439

Михайло Русланович родом з Хмельниччини, Олена Віталіївна з Нової Каховки. Господар закладу про початок створення «Казкової діброви» сказав так: «Було бажання працювати». Розповів про мрію створити затишне місце для відпочинку городян  тодішньому міському голові  Вадиму Миколайовичу Мерзлову. Підприємці отримали ділянку землі, яку ретельно розчистили. І створили «Галявину казок», прикрасивши її дерев’яними скульптурами казкових героїв, чарівними будиночками, виготовленими майстром Михайлом Навроцьким.

foto 3_587x440

foto 4_587x783

Згодом зрозуміли, що насолоду природною красою слід поєднати з насолодою гарними і смачними стравами. Це було поштовхом до подальшого розвитку.

Своє підприємство назвали «Відродження» – вклали в назву бажання відродити українські традиції, частувати новокаховчан смачними і ситними стравами української кухні. І створити найкращі умови для сімейного відпочинку. Всі 25 років наполегливо втілювали ці прагнення.

Починалося все з невеличкого сімейного колективу. І  з роками колектив «Казкової діброви» зростав. Адже на казковій галявині побудували затишне кафе, створили міні-зоопарк. 

foto 5_587x783

foto 6_587x440

           За цей час «Казкова діброва» перетворилася на улюблене місце відпочинку мешканців міста і гостей. Стала не лише місцем проведення родинних свят, але й достойним закладом  для обговорення на загальноукраїнському рівні напрямків розвитку туристичної галузі міста, для демонстрації виробів місцевих майстрів.

Як говорять господарі, відвідувачі «Казкової діброви» – це люди віком від 1 року до 90 років, від маленьких до поважних. Це ті, хто полюбляє відпочинок на природі, в колі близьких та рідних людей, хто любить смачну українську кухню і цінує гарну живу музику.

Щедрою кухнею полонить тутешнє кафе-бар, де, як зізнається господиня Олена Навроцька, лише салатів можуть запропонувати понад 50. Колектив кафе незмінний вже багато років. Понад 17 років працює тут шеф-кухар. А рецепти української кухні господиня ретельно збирає, подорожуючи Україною.

В «Казковій діброві» полюбляють проводити дитячі свята, випускні вечори, дні народження та весілля. В минулому році тут навіть відзначили 90-літній ювілей одного з мешканців міста.

Новокаховчани недарма обирають цей заклад, адже тут привітний персонал, затишно і гарно. Будь-яке свято допоможуть зробити неповторним талановиті ведучі і колектив музикантів, які працюють тут багато років. Разом з господинею закладу розробляють сценарій кожного свята. Мають і костюми, створені власними руками.

В  «Казковій діброві» народилося багато чудових традицій. Особливо чарівно проходять тут весільні свята. Святкувати перший день подружнього життя сюди поспішають не лише новокаховчани, але й мешканці сусідніх районів, з самого Херсона, і навіть із сусідніх областей.

«Казкова діброва» відома на всю Україну ще й завдяки візиту сюди ревізорів на чолі з Ольгою Фреймут, а також зйомок проекту «Весілля за 48 годин» за участю новокаховських молодят. А останнім часом все частіше тут бувають туристичні групи з різних міст України. Адже активний розвиток туристичної галузі Херсонщини лише підкреслив унікальність і чарівність цього закладу відпочинку.

Особливістю «Казкової діброви» є міні-зоопарк, в якому десятки різноманітних тварин і птахів: голуби, лебеді, кури і качки, кізочки і поросятка. Новокаховська малеча, яка зростає у багатоповерхівках, нерідко лише тут може познайомитись із світом живої природи. Тому щороку кількість мешканців міні-зоопарку зростає. Хоча й клопоту додається, але господарі радіють, що можуть потішити мешканців міста таким розмаїттям тварин і птахів. Особлива радість – навесні, коли майже в кожній парі з’являється поповнення. Про мешканців міні-зоопарку дбають чудові люди, гарні спеціалісти – Валентина і Андрій. Вони доглядають за тваринами і птахами і займаються озелененням території бази відпочинку.

Своє 25-річчя «Казкова діброва» відзначить з початком сезону відпочинку. Олена Навроцька розповіла: цей день розпочнеться заходами для дітей –  іграми та розвагами. Будуть проведені майстер-класи майстрами, які представлять сувеніри ручної роботи. В цьому році відбудеться і Фестиваль Весільних Ідей – для тих, хто готується до весілля. Фестиваль планують провести в еко-стилі – буде представлено святкове меню без шкідливих для здоров’я домішок, екологічно чисті продукти і екологічно безпечні весільні прикраси. Ведуча Марина Морозовська – організатор фестивалю – познайомить з цікавими весільними традиціями. Планують і захоплюючі вечірні заходи, які теж подарують відвідувачам чимало незабутніх моментів.

           І ще одна приємна подія – 25-річчя «Казкової діброви» буде відзначено презентацією книги  «Казки «Казкової діброви». Її автор – Олена Навроцька. Герої казок – звірі і птахи, мешканці «Казкової діброви». Сюжети – з реального життя. А в книзі герої самі розповідають про історії, які з ними сталися.

Міні-зоопарк щороку поповнюється новими мешканцями. В цьому році тут з’явилися і бабаки – Гриць (пан Гриціан Таврійський) та Марфа.  Тепер вони прогнозуватимуть новокаховчанам, якою буде весна.

А поки територія чудового закладу відпочиває під зимовим снігом,   дружний колектив «Казкової  діброви» ретельно готується до нового сезону відпочинку, який незабаром розпочнеться, і до святкування свого 25-річчя.

foto 7_587x440

foto 8_587x440

foto 9_587x440

Господарі «Казкової діброви» мають намір приємно здивувати  своїх відвідувачів новими скульптурами, новим оздобленням бази,  та багатьма сюрпризами для дорослих і дітей. Скоро ви про них дізнаєтесь!

          А 2 лютого ми щиро вітаємо господарів та колектив «Казкової діброви» – від всіх шанувальників цього чудового закладу відпочинку – із 25 річним ювілеєм з дня створення. Бажаємо вам успішного втілення всіх задуманих проектів!

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.