В Новій Каховці продовжується збір допомоги для мешканців Авдіївки.

avd-270x170

Збір допомоги проводиться у приміщенні міського кінотеатру «Юність».

Містами України шириться акція збору допомоги мешканцям Авдіївки і військовим. Керівництво Херсонщини отримало листа від Донецької військово-цивільної адміністрації, в якому – прохання про допомогу. Представники БФ «Нова Каховка» також по телефону поспілкувалися з представниками Донецької військово-цивільної адміністрації і керівниками закладів Авдіївки і з’ясували, яка допомога потрібна.

Для стабілізації гуманітарної ситуації в Авдіївці потрібні ліжка, розкладушки, матраци, ковдри (пледи), подушки, постільна білизна, медикаменти для надання першої необхідної допомоги, харчові набори для швидкого приготування їжі, консерви м’ясні та рибні, чай, кава, цукор, печиво, інші продукти тривалого зберігання. А також потрібен одноразовий посуд, дитяче харчування (сухе), памперси для дорослих і дітей, теплий одяг ( дорослий і дитячий всіх розмірів), мобільні прилади для освітлення, свічки, термоси для розвезення їжі великого об’єму.

Збір допомоги мешканцям Авдіївки у Новій Каховці проводиться у приміщенні міського кінотеатру «Юність». Відправлення зібраної допомоги заплановано 4 лютого.

Як повідомила директор кінотеатру «Юність» Галина Гірна, до збору допомоги долучилися всі КП міста, депутати міської ради, громадські організації, мешканці Новокаховської міської ради. Вся надана допомога фіксується і передається до БФ «Нова Каховка». Тут зібрані продукти харчування фасують в окремі продуктові пакети. Як повідомили представники БФ «Нова Каховка», в кожному пакеті – консерви, цукор, рослинна олія, мука, макаронні вироби, крупи, чай, вологі серветки, туалетний папір. Це саме той перелік продуктів і засобів гігієни, які на сьогодні перш за все потрібні мешканцям Авдіївки.

До збору допомоги долучилися депутати Новокаховської міської ради. Зокрема, представники Опозиційного блоку вже надали продукти харчування, депутати від БПП  – забезпечать пальним транспорт волонтерів, які доставлять зібрану допомогу в Авдіївку.

Новокаховчани продовжують збір допомоги. Якщо ви можете допомогти – зробіть це. Збір допомоги для мешканців Авдіївки проводиться у приміщенні міського  кінотеатру «Юність». 

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.