Світлій пам’яті Людмили Миколаївни Радванської.

foto 1_586x781

Сумна звістка надійшла 8 лютого – пішла з життя відома в місті жінка, чудовий організатор, молодіжний і профспілковий лідер, ректор Новокаховського політехнічного інституту, мудра і доброзичлива Людмила Миколаївна Радванська.

Вона народилася 2 січня 1948 року в м. Феодосія. Свою трудову діяльність почала у 1963 році ученицею фрезерувальника на Новокаховському електромашзаводі. У 1974 році закінчила Ленінградську вищу  профспілкову школу, а в 1984 році – Миколаївський державний педагогічний інститут імені Белінського і отримала професію вчителя історії та суспільствознавства.

Впродовж 34 років Людмила Миколаївна працювала на рідному НКЕМЗ спочатку робітницею, потім заступником секретаря та секретарем комітету комсомолу підприємства, протягом наступних 15 років – головою профспілки, згодом – заступником голови правління ВАТ «Південелектромаш» із кадрових та соціальних питань.

foto 2_586x440

foto 3_586x781

У жовтні 1997 року Людмила Миколаївна Радванська очолила філіал університету, який через два роки став Новокаховським політехнічним інститутом, а вона була призначена ректором.

foto 4_586x440

Людмила Миколаївна  автор та співавтор 12 навчальних посібників і наукових видань в галузі освіти  та інформаційних технологій. Їй було присвоєно звання кандидата технічних наук, доцента, а в 2009 році – ступінь доктора філософії. Її виробничу та наукову діяльність  відзначено нагородами – медаллю «За трудовое отличие», орденом Дружби народів, а за вагомий внесок в розвиток освіти в Новій Каховці – медаллю Президента «За працю і звитягу» та почесним знаком «За особисті заслуги».

Та головне – Людмила Миколаївна Радванська була яскравою  особистістю, ініціативною і життєрадісною, дипломатичною і мудрою у вирішенні найскладніших питань, тому її поважали, до неї прислухалися, з нею радилися. В неї було багато друзів, і вірність цій дружбі вона зберігала протягом всього життя.

Щирі співчуття рідним і близьким Людмили Миколаївни Радванської висловлюють міський голова В.Коваленко, Новокаховська міська рада і виконавчий комітет, Громадська рада і її голова Л.Житченко, численні колеги і друзі.

Прощання з Людмилою Миколаївною Радванською відбудеться у п’ятницю, 10 лютого, у Свято-Андріївському соборі, і розпочнеться о 12.00.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.