В очікуванні відкриття Палацу Культури – Спогади Новокаховчан!

foto 1 (1)_586x440

28 лютого Новій  Каховці виповнилося 65 років. Святкова програма розрахована на 10 днів, і кожен новокаховчанин зможе обрати для себе концертну програму до душі. І нарешті прийти на святковий концерт до міського Палацу культури. Адже в день народження міста наш Палац відкрив свої двері, розпочав свою роботу.

Урочисте відкриття Палацу мало відбутися о 14.00. Але на годину раніше до його парадного входу вже почали приходити новокаховчани. Адже цієї події чекали довгих 10 років.

foto 2 (1)_586x440

foto 3_586x440

foto 4_586x440

foto 5_586x440

Ми поцікавилися у новокаховчан, які почуття охоплюють їх в цю мить, які спогади пов’язані з Палацом культури. Ось що вони відповіли. Говорить родина Проскуровських.

А ось що відповів нам ректор інституту Україна Георгій Севрюков.

Своїми спогадами, пов’язаними з міським Палацом культури, поділився і Анатолій Осінній.

Новокаховчани з хвилюванням чекали на відкриття Палацу, бажаючи побачити, які зміни відбулися в середині будівлі. А тим часом пригадували, яким його пам’ятають. Розповіли й те, що, крім концертів та зустрічей, у цій величній будівлі реєстрували молодят. Говорять Тетяна Долецька та Ольга Рашевська.

Довгих десять років тривало відновлення ПК. Як розповів міський голова В.Коваленко, за цей час на виконання робіт було направлено 38 млн грн., половина з яких – кошти міського бюджету.

Доленосні рішення про виділення коштів на потреби ПК приймали депутати міської ради. І в цей день, очікуючи на урочистості, вони поділилися почуттям гордості за причетність до цієї важливої для міста події. Говорять депутат Новокаховської міської ради Віталій Перетятько та помічник депутата Зінаїда Ковальова.

Про те, як проходили урочистості – в нашому наступному фоторепортажі. А ми пропонуємо вам фрагмент урочистостей на площі перед Палацом культури. Момент запрошення на площу поважних гостей  та спільне виконання шевченкового «Реве та стогне Дніпр широкий…» .

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.