Гості Нової Каховки – артисти Київського театру.

foto 1 (1)_586x440

Яскраву, захоплюючу шоу-програму новокаховчанам подарували блискучі артисти Київського Академічного обласного музично-драматичного театру ім. Панаса Саксаганського. Пропонуємо вам фоторепортаж.

Після талановитого, динамічного, яскравого виступу від всіх присутніх у залі артистам Київського театру подякував міський голова В.Коваленко, який піднявся до них на сцену.

foto 2_586x440

foto 3_586x440

foto 4_586x440

foto 5_586x440

foto 6_586x440

foto 7_586x440

foto 8_586x440

Він сказав: «Шановні друзі! 28 число, останній день зими, виявився теплим у нашій з вами долі. По-перше, Новій Каховці – 65. По-друге, ми повернулися до храму духовності. І ще одна подія – ми стали багатшими на знайомство з цим чудовим колективом. Він зробив нас щасливішими. Він увійшов до кожного з нас у серце. Тепер це наші друзі. Давайте привітаємо оплесками цих талановитих молодих людей!». А звертаючись до артистів, міський голова сказав: «Бажаємо міцного здоров’я, і пам’ятайте, що у Новій Каховці на вас чекають. Тут завжди вам будуть раді!».

Як стало відомо, артисти театру готові продовжити свої виступи у Новій Каховці. Тож після узгодження програми і часу цих виступів ми знову зможемо побачити цих талановитих молодих артистів на сцені новокаховського Палацу культури. Тож до нових зустрічей!

А вам пропонуємо переглянути відео виступів артистів театру.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.