Новокаховський Палац культури: ласкаво просимо!

foto 1 (1)_586x440

Оновлений Палац культури відкрито! Ця подія відбулася 28 лютого, в ювілейний день народження Нової Каховки.

Міський голова Володимир Коваленко, голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, народні депутати України Іван Вінник і Тетяна Чорновол перерізали стрічку, і оновлена будівля прийняла перших гостей. Почуття хвилювання і радості охопили кожного, хто переступив поріг цього Палацу. А ще – море вражень від побаченого.

foto 2_586x440

foto 3_586x440

foto 4_586x440

Пропонуємо вам переглянути відео відкриття Палацу культури.

До будівлі першими увійшли губернатор області Андрій Гордєєв та міський голова Володимир Коваленко, народні депутати, гості з Франції, і всі запрошені на урочистості. Хол Палацу культури привітно зустрів гостей, які не приховували радості від побаченого. Новокаховчани із захопленням вдивлялися у дорогі серцю риси улюбленої  споруди, колиски творчих колективів.

foto 5_586x440

foto 6_586x440

foto 7_586x440

До болю знайомі кам’яні вишиванки, кольорова мозаїчна підлога, мармурові сходи, білосніжні колони та розкішні вітражі, бронзові люстри, дубові двері з унікальним різьбленням – все так, як було зроблено першобудівниками. Але поряд з цим – сучасна сцена, обладнана кращою технікою, нова підлога і стеля, сучасно оздоблені стіни, та багато інших будівельних новинок, завдяки яким новокаховський Палац нині – це практично нова будівля, яка вражає своєю величчю.

На першому поверсі Палацу свої вироби демонстрували цього дня народні майстри. Картинна галерея ім. Альбіна Гавдзинського представила унікальні роботи зі свого фонду, на яких зображені перші місяці підготовки до будівництва Каховської ГЕС. А на стендах музею історії Нової Каховки можна було побачити, яким було наше місто і Палац культури у 50-ті роки минулого століття. Ці експозиції оглянули і поважні гості.

foto 8_586x440

foto 9_586x440

foto 10_586x440

foto 11_586x440

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.