Урочистості в оновленому Палаці культури.

foto 1 (1)_586x440

Вражень в день відкриття новокаховського Палацу культури було стільки, що учасники урочистостей навіть розгубилися. Хотілося і будівлю оглянути, і поділитися враженнями, і відчути насолоду, перебуваючи у чудовій сучасній концертній залі. Особливу увагу цього дня організатори приділили першобудівникам, яких розмістили на почесних місцях у перших рядах.

У залі були присутні і люди, які першими у 2007 році відгукнулися на заклик зібрати кошти на відновлення міського Палацу культури. Серед них – пенсіонери, які зі своїх пенсій перерахували Фонду по кілька тисяч гривень. Саме завдяки цим людям було зібрано понад 130 тис грн.. І розпочалися роботи по відновленню Палацу культури.

На урочистостях були присутні новокаховські будівельники, які визначили цю будівлю головним об’єктом і наполегливо працювали, щоб повернути Палац до життя. Під час спілкування вони зізнавалися: в цей день відчувають одночасно і радість, і смуток. Радість, що змогли  відродити серце міста, його творчу колиску. А сум – бо закінчилися роботи. А Палац культури став для них, наче рідна дитина, з якою не хочеться розлучатися.

Зі святкової сцени Палацу культури лунали слова подяки на адресу керівництва міста і особисто міського голови Володимира Коваленка, який десять років назад пообіцяв: Палац відновимо. Зробити це було нелегко, але він дотримав слова. До найменшої дрібниці весь процес відновлення здійснювався під контролем першого заступника міського голови Леоніда Чурсинова. Він достеменно знає, які труднощі довелося подолати, щоб завершити ці роботи. Щоб нарешті прийшов цей день, коли все місто зможе відчути щиру радість від такої значної події.

Ці почуття переповнювали всіх присутніх у залі. Першими на сцену Палацу культури вийшов зведений хор колективів міста і оркестр народних інструментів під керівництвом Василя Яротника. Для спільного виконання Державного Гімну України на сцену запросили міського голову Володимира Коваленка, губернатора Херсонщини Андрія Гордєєва, заступника голови обласної ради Василя Зеленчука, народних депутатів Івана Вінника та Тетяну Чорновол. А потім міський голова Володимир Коваленко звернувся із привітанням з нагоди ювілею Нової Каховки і відкриття міського Палацу культури. Пропонуємо вам переглянути відео.

Свято продовжилося привітаннями від поважних гостей. Серцем Херсонщини назвав Нову Каховку голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв. Пропонуємо вам послухати його виступ.

Щирі слова вітання висловили новокаховчанам голови Таврійської, Дніпрянської і Райської рад.

foto 2_586x440

foto 3_586x440

Були зачитані вітальні телеграми. Відбувся святковий концерт, в якому виступили новокаховські творчі колективи, а також гості – камерний оркестр «Гілея» Херсонської обласної філармонії.

foto 4_586x440

foto 5_586x440

foto 6_586x440

foto 7_586x440

Пропонуємо вам відео-фрагмент святкового концерту.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.