На ХМЕМ ліквідують наслідки аварії та відновлюють електропостачання.

08122015_11

6 березня відбулося засідання комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій. Причиною проведення наради стала аварійна ситуація, яка в ніч на 6 березня виникла на підприємстві Херсонські магістральні електромережі.

Детальніше про те, що сталося, розповів заступник головного інженера ХМЕМ Олег Олександрович Пенза.

Ситуацію терміново обговорили на засідання комісії з ТБ і НС. Засідання провів міський голова В.Коваленко, на засіданні були присутні перший заступник міського голови Л.Чурсинов, заступники В.Сироватка і С.Давидюк, начальник управління з НС і ЦЗН О.Бараніченко, керівники фінансового управління, ЦМЛ, екологічної інспекції, військовий комісар, а також представники підприємств ХМЕМ та РЕЗ і ЕМ.

Міський голова особливу увагу звернув на необхідність термінового відновлення електропостачання в першу чергу у гуртожитках, оскільки їх мешканці використовують в побуті електроплити. Члени комісії детально обговорили всі можливі варіанти вирішення ситуації. Рішення комісії прокоментував міський голова В.Коваленко. Пропонуємо вам пряму мову.

В.Коваленко повідомив, що перед ХМЕМ поставлено завдання якомога швидше вирішити цю проблему. А тим часом буде зроблено все для того, щоб на період проведення ремонтних робіт забезпечити тимчасову подачу електроенергії мешканцям гуртожитків по пр. Перемоги та навчальним закладам – політехнічному коледжу, училищам №7 і №14.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.