Співак Валерій Твін у Новій Каховці.

foto 1 (1)_586x440

6 березня у міському Палаці культури відбувся концерт Заслуженого артиста України Валерія Твіна.

Співак приїхав до Нової Каховки на запрошення міського голови В.Коваленка. А концерт став подарунком новокаховчанкам напередодні Жіночого свята 8 березня. Перед тим, як запросити гостя на сцену, В. Коваленко висловив привітання всім новокаховчанкам, побажав кожній особистого і професійного щастя, здоров’я, миру, радості. Говорить В.Коваленко.

Перед початком концерту колектив міського Палацу культури привітав директор Каховської ГЕС Олег Пащенко. Він вручив директору ПК Анатолію Лазарєву подарунок і побажав творчих успіхів. А міський голова повідомив, що є намір влаштувати концертні програми для колективів підприємств. На один з таких концертів запросять колектив Каховської ГЕС.

На глядачів чекав ще один сюрприз – за словами В.Коваленка, це музичний дарунок жінкам від трьох Іваничівміського голови В.Коваленка, голови Райської сільської ради Івана Коваля, і керівника вокального колективу  Райського сільського клубу  Віталія Шмалько. В.Коваленко зізнався – це перша пісня, яку він в роки юності співав у ВІА у 1972 році. Популярна тоді пісня  «Неотправленное письмо» з репертуару Валерія Ободзинського. Цей подарунок жінки зустріли тривалими оплесками.

А потім  В.Коваленко запросив на сцену Валерія Твіна – українського співака і композитора з Поділля. З юнацьких років Валерій Твін брав участь в конкурсах естрадної пісні, створив шкільний ВІА, грав на гітарі, писав музику і пісні. Під час служби в армії стає співаком і гітаристом військового естрадного колективу. Потім отримує музичну освіту, записує нові пісні, гастролює. До речі, Валерій Твін кілька пісень записав з добре відомою новокаховчанам співачкою Анджелою Габріель.

Визнання прийшло до співака у 2004 році. Нині його пісні лунають на багатьох радіостанціях. Він постійно гастролює Україною і світом. В нього багато друзів. Є вони і в Херсонщині. Тож співак зізнався, що був дуже радий запрошенню до нашого міста.

foto 2_586x440

foto 3_586x440

З першої пісні він полонив новокаховчанок своєю щирістю і сильним голосом. Подарував пісні про перше кохання, віру і надію, про ніжні почуття до коханої жінки, а також про любов до матері.

У виконанні Валерія Твіна лунали пісні не лише української та російською, але й молдавською мовами. Своїм співом він полонив і найменших глядачів – маленька Улянка сміливо піднялася на сцену і охоче танцювала разом зі співаком.

Сповнена враженнями від концерту, подяку від  присутніх на ньому жінок висловила шанована в нашому місті жінка Раїса Леонтіївна Бірючинська, яка з хвилюванням піднялася до нього на сцену, подякувала за талановитий виступ, і прочитала поезії, присвячені чоловікам та жінкам.

 foto 4_586x440

Серед пісень, виконаних Валерієм Твіном, була й найвідоміша його пісня «Скрипка Страдивари». Пропонуємо вам подивитися цей виступ.

Фіналом концерту став спільний виступ міського голови В.Коваленка і Заслуженого артиста України Валерія Твіна . Вони виконали українську народну пісню «Місяць на небі».

Вдячні жінки нагородили талановитих співаків оваціями та квітами. Подяку за чудовий концерт висловила Валерію Твіну начальник міського відділу культури і туризму Наталія Зарудна.

foto 5_586x440

Міський голова В.Коваленко вручив співаку подарунки від «Дому марочних коньяків «Таврія». І зазначив: творча, талановита людина, яка хоча б раз побувала у Новій Каховці, обов’язково повертається в це місто знову. Тож Валерій Твін відтепер – завжди бажаний гість у нашому місті.

Наближається жіноче свято. Віримо, що кожна жінка в цей день почує найкращі слова вітання від дорогих і коханих людей – дітей, онуків, батька, брата, і обов’язково – від коханої людини. Щиро вам цього бажаємо!

foto 6_586x440

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.