Святковий концерт в Райському.

foto 1 (1)_586x440

Напередодні жіночого свята 8 березня у клубі с. Райського відбувся святковий концерт.

В цей день жінкам святковий настрій дарували місцеві талант.

Найменша артистка Тетяна Паляничко читала поезію «Променисте сонечко». Для чарівних жінок – бабусь, матусь, донечок, сестричок, коханих – звучали ліричні і жартівливі пісні у виконанні  вокального колективу «Калина» та його співочого керівника Віталія Шмалька. Співали про мамину криницю, яку не можна забувати, про жіночу вроду і ніжність, юні вокалісти присвячували матусям і бабусям сповнені ніжності і любові пісні та вірші. Поезію «Бабушкины годы» прочитала Каріна Негрій.

foto 2 (1)_586x440

foto 3_586x440

foto 4_586x440

foto 5_586x440

А що відчуває чоловік в день 8 березня – нагадав керівник колективу «Калина» Віталій Шмалько.

foto 6_586x440Послухайте, будь ласка.

Лунали найкращі побажання жінкам, адже кожна  жінка – неповторна, чарівна, особлива. Для дітей всі мами – чарівні, тож негарних жінок немає, стверджували ведучі. Та й роки над жінкою не мають влади, якщо вона щаслива, якщо випромінює душевне тепло і жіночність. Не буває жінок некрасивих – просто потрібно бачити красу. Це стверджували і гості свята – міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко і голова Райської сільської ради Іван Коваль.

foto 7_586x440

А потім жінок очікував сюрприз – вперше  у виконанні щойно створеного тріо Іваничі у складі Володимира Івановича Коваленка, Івана Івановича Коваля і Віталія Івановича Шмалько прозвучала пісня з репертуару Валерія Ободзинського «Неотправленное письмо». Пропонуємо вам переглянути відео.

У вокальному колективі «Калина» є Таїсія Іванівна Павлишина, яка не лише блискуча вокалістка, але й має поетичний талант. На святковому вечорі вона розважила жінок власними байками та гуморесками. Пропонуємо вам послухати одну з них.

Ось такий святковий вечір відбувся у Райському напередодні свята 8 березня. Та й після нього ще довго не розходилися, спілкувалися, шуткували, співали.  В.Коваленко пригостив дітей, які були на концерті, солодощами. А вокальний колектив «Калина» частував гостей варениками. Та головне – і учасники концерту, і глядачі отримали в подарунок гарний святковий настрій і багато позитивних вражень.

foto 8_586x440

foto 9_586x440

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.