Таланти «Дзвонкової криниці».

foto 1 (1)_586x440

Фестиваль народної творчості сільських клубних закладів та їх аматорських колективів “Дзвонкова криниця» зібрав прихильників їх творчості у залі міського Палацу культури 11 березня.

Це вже  XIX-й фестиваль, який  народився у лютому 1997 року в Новій Каховці. Після десятирічної перерви колективи знову вийшли на сцену оновленого Палацу. І цього разу особливо хвилювалися, бо дуже чекали на це повернення. Кожен колектив підготував по 5 або 6 фестивальних виступів. Учасників фестивалю вітали міський голова Володимир Коваленко, голови Таврійської, Дніпрянської та Райської рад Микола Різак, Анатолій Білий та Іван Коваль.

Розпочали фестивальну програму аматори Дніпрянської селищної ради, до якої входять селище Дніпряни, Піщане, Нові Лагері та Корсунка.

Дніпрянський будинок культури, який очолює Світлана Тішина, представив виступ вокального ансамблю «Берегиня», вокалістів Валентину Іванову і Валентину Чорногорець, а також хореографічний колектив «Перлина» (керівник Ольга Артюх).

Піснями на вірші місцевих поетів, народними і сучасними піснями вітав глядачів вокальний ансамбль «Берізка»  Піщанського сільського клубу (завідуюча Олена  Луговська). Дуетом заспівали Надія Довга і Ольга Мовчан, гуморески Павла Глазового читала артистична і весела Єлізавета Мефодіївна Пуляєва.

Порадували глядачів і артисти Новолагерського сільського клубу (завідуюча Ганна Мандриця). Про чарівних дівчат з України співали вокалісти ансамблю «Серпанок», у казкове дитинство повернув дитячий дует Рося і Міла. Своїми танцювальними талантами вражали учасники всіх груп хореографічного колективу «Катарина». Колектив радує своїм поповненням – творчі успіхи демонструють не лише старша, але й середня та молодша групи, на які покладаються великі надії.

v_586x330

Не менш талановиті і корсунчани – Корсунський сільський клуб, який очолює Олена Єфремова,

нині представляє ансамбль народного танцю «Азарт» (керівник Катерина Лисенко), вокальний ансамбль «Корсунчаночка» (керівник Юрій Романюк), та юна надія –  молодіжне вокальне тріо «Корсунчаночка».

На фестивалі «Дзвонкова криниця» виступили і аматори Райської сільської ради – таланти селища Райського, Тополівки та Обривок.

Чудові народні пісні, пісні про село та про маму виконали артисти Райського будинку культури (керівник Людмила Шаніна) – це ансамбль «Калина» (керівник Віталій Смалько), тріо у складі Людмила Пластюк, Людмила Колюжна, Раїса Павлишина, а також вокалістка Ірина Лобачова.

А Раїса Павлишина ще й повеселила глядачів гуморескою. Пропонуємо вам подивитися її виступ.

Українські народні, жартівливі українські пісні, а також гуморески лунали у виконанні артистів Тополівського будинку культури (завідуюча Тетяна Хавич) – це ансамбль «Вербиченька», дует у складі Людмила Козакова і Лідія Раєцька, а також гуморескою потішила Єлізавета Білик.

Яскраві концертні виступи підготували для глядачів і артисти Будинку культури с. Обривка (завідуюча Людмила Шаніна). Це славнозвісний вокальний ансамбль «Біла акація».

Завершили програму фестивалю аматори Будинку культури м. Таврійська (завідуюча Зоя Штефан). Вони представили кілька яскравих виступів, серед яких – і сучасну українську пісню у виконанні Катерини Плясецької, і захоплюючий танець  ансамблю східного танцю «Захара».

А після завершення фестивальної програми всі керівники клубних закладів піднялися на сцену. Їх привітала начальник міського відділу культури і туризму Наталія Зарудна. Вона зазначила – це не конкурс, а фестиваль. Тож всі сьогодні – переможці.

Наталія Зарудна вручила дипломи всім учасникам фестивалю «Дзвонкова криниця». Кожен колектив отримав Подяки. Ними відзначили і учасників виставки виробів декоративно-ужиткового мистецтва, яка того дня розмістилася на першому поверсі Палацу культури і вестибюлі.

foto 2 (1)_586x440

foto 3_586x440

foto 4_586x440

foto 5_586x440

На сцену фестивалю піднялися і куратор відділу культури, заступник міського голови Володимир Сироватко, голови рад, та давні друзі і помічники клубів – депутати Новокаховської міської ради – Сергій Хоменко і Олександр Афанасьєв. Гостям вручили подарунки.

Крім того, як зазначила Наталія Зарудна, порадившись, керівництво міста і депутати визначилися з подарунками для колективів сільських клубів. Кожному колективу за кілька останніх років з бюджету міста було виділено кошти на пошив нових костюмів. Тож тепер найнеобхіднішим подарунком для артистів є нові праски. Саме їх і вручили керівникам усіх клубів і Таврійського будинку культури. А маленькі артисти – учасники фестивалю – отримали солодкі подарунки від БФ «Нова Каховка» – святкові торти.

Всіх учасників фестивалю привітав міський голова В.Коваленко.

У фестивальному святі також взяли участь танцювальні колективи міського Палацу культури – Зразкові ансамблі танцю «Ручеек» і «Сонечко» і народна вокальна студія «Джерела».

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.