19 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення (репортаж з урочистостей у міському Палаці культури).

foto 1 (1)_586x440

Щороку у третю неділю березня своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального  господарства і побутового обслуговування населення.

В цьому році  вперше у новій, розкішній залі міського Палацу культури вдалося зібрати колективи і керівників 22 комунальних підприємств і представників установ сфери побутового обслуговування населення, щоб подякувати їм за їх щоденну турботу про життя міста і його мешканців.

foto 2 (1)_586x440

foto 3_586x440

foto 4_586x440

Адже саме завдяки комунальним підприємствам з року в рік змінюється на краще «обличчя» Нової Каховки. Житлово-комунальне господарство – галузь найближча до людей, оскільки забезпечує комфортний побут кожного мешканця, подаючи в оселі тепло, електроенергію, воду, турбуючись про чистоту і озеленення вулиці і парків.

Житлово-комунальне господарство Нової Каховки нині представляють сім комунальних підприємств, де працюють 614 робітників. Всіх працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення привітав міський голова Володимир Коваленко.

КП «Теплові мережі міста Нова Каховка» – директор Ігор Іванович Дем’яненко. Підприємство обслуговує котельні №№1 і 9, забезпечує централізованими послугами теплопостачання установи та заклади бюджетної сфери. На підприємстві працюють 62 робітника.

КП «Новокаховське житлово-експлуатаційне управління» – директор Григорій Олександрович Каневський. Підприємство надає послуги з утримання будинків  і споруд та прибудинкових територій. Тут працюють 96 робітників, які обслуговують 185 будинків та прибудинкових територій.

КП «НК Екосервіс» – директор Василь Миколайович Нікулін. Підприємство виконує роботи з благоустрою міських територій, які спрямовані на покращення зовнішнього вигляду та санітарного стану міста: ремонт та утримання територій парків, скверів, дитячих майданчиків, пустирів, берегів водойм; підтримання на належному рівні технічного стану мереж зовнішнього освітлення міста та впровадження енергозберігаючих заходів; утримання та обслуговування міського пляжу; забезпечення утримання кладовища; збір та вивезення твердих побутових відходів. Весь комплекс робіт виконують 155 робітників підприємства. За підсумками щорічного рейтингу популярності та якості «Дніпровська перлина» підприємство стало переможцем в номінації «Сфера послуг» за підсумками 2016 року.

КП «Основа» – директор Олександр Олександрович Чечін. Підприємство є комплексним і надає послуги з централізованого водопостачання і водовідведення; послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, виконує роботи з благоустрою міських територій, які спрямовані на покращення зовнішнього вигляду та санітарного стану міста. На підприємстві працюють 37 робітників.

КП «Новокаховський гуртожиток» – директор Андрій Іванович Калита. Підприємство надає послуги з утримання будинків (гуртожитків) та прибудинкових територій. На підприємстві працюють 8 робітників, які обслуговують 8 будинків.

КП «Новокаховське шляхово-експлуатаційне управління» – начальник Анатолій Павлович Гуртовий. Підприємство виконує роботи з утримання та ремонту міських вулиць. Тут працює 31 робітник, забезпечується проведення капітального і поточного ремонту ділянок міських доріг, внутрішньо квартальних проїздів, тротуарів, заміна світлофорів, оновлення дорожньої розмітки, утримання покриття вулично-дорожньої мережі у належному стані та чистоті. Підприємство за підсумками щорічного рейтингу популярності та якості «Дніпровська перлина» неодноразово ставало переможцем в номінації «Сфера послуг».

foto 5_586x440

Особливу увагу на урочистостях приділили КП «Міський водоканал», яке було створено на підставі наказу Міністерства житлово-комунального господарства №30 від 01 лютого 1977 року на базі цеху водопроводу і каналізації комбінату комунальних підприємств. До структури підприємства входять: водозабір «Сокіл», очисні споруди, дільниці «Водопровід» і «Водовідведення» та апарат управління. Загальна довжина водопровідних мереж – 118,6 км, каналізаційних – 192,7 км. На підприємстві працює 265 працівників. КП «Міський водоканал» надає послуги водопостачання близько 20 тисячам абонентів.

За сумлінну працю, високі професійні досягнення, вагомий внесок у розвиток підприємства та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення міський голова В.Коваленко вручив Подяки та подарунки. Їх отримали:

Тетяна Федорівна Полуботко – майстер КП «Новокаховське житлово-експлуатаційне управління»;

Ірина Олександрівна Молокова – головний бухгалтер КП «Теплові мережі міста Нова Каховка»;

Олександр Миколайович Шинкаренко – слюсар аварійно-відновлювальних робіт 4 розряду КП «Міський водоканал»;

Діна Володимирівна Хахалкіна – машиніст насосних установок 2 розряду  КП «Міський водоканал»;

Ірина Миколаївна Лячканова – технолог цеху «Очисні споруди» КП «Міський водоканал»;

Василь Дмитрович Іванішин – водій дільниці зовнішнього освітлення КП «НК Екосервіс»;

Ярослав Федорович Токар – електрогазозварник 5 розряду КП «Новокаховське шляхово-експлуатаційне управління»;

– Наталія Левченко – кореспондент газети «Нова Каховка».

В цьому році КП «Міський водоканал» відзначив 40-річчя з дня свого створення. Ювілярів вітали оплесками. Керівник підприємства Валерій Радованець піднявся на сцену і висловив найкращі побажання  колегам та всім працівникам житлово-комунального господарства. Його вітання було не лише прозовим, але й поетичним.

foto 6_586x440

Особливу увагу в промові керівник приділив ветеранам підприємства, яких запросив на сцену для нагородження. Грамоти, премії та квіти отримали:

  • перший директор підприємства Олександр Федорович Федоров;

foto 7_586x440

  • начальник планово-економічного відділу Валентина Іванівна Парфьонова, начальник планово-виробничого відділу Любов Іванівна Деменко, інспектор з кадрів Євгенія Василівна Позенко, старший диспетчер Людмила Герасимівна Веліжанова.

foto 8_586x440

Щиро радів зустрічі з колегами перший директор КП «Міський водоканал» Олександр Федорович Федоров.

foto 9_586x440Він привітав всіх зі святом. Пропонуємо вам переглянути відео.

Слова подяки за роботу пролунали на адресу ще 12 КП. Це «Новокаховський міський ринок» (директор Сергій Євстратов), «Торгівельний центр» ( директор В’ячеслав Кузнєцов), міський кінотеатр «Юність» (директор Галина Гірна), «Парк культури і відпочинку» (директор Ніна Іванова), «Міський оздоровчий центр» (директор Віталій Задирко), «Новокаховський міський центр фізичного здоров’я населення» «Спорт для всіх» (директор Володимир Янко), Новокаховське пасажирське КП «Автоцентр» (директор Олег Тарабака), газета «Нова Каховка» (редактор Євген Кавун), міська радіоорганізація (редактор Вікторія Деркач), «Центральна міська аптека» (директор Олена Ходорковська), «Агенція регіонального розвитку» (директор В’ячеслав Костенюк), «Трудовий архів» (директор Олена Сілка).

Святковий настрій присутнім у залі дарували танцювальні та вокальні колективи міста – народний ансамбль народного танцю «Молодість» (керівник Надія Рєзнікова), юна співачка Поліна Данилевська (вихованка Дитячої школи мистецтв, керівник Олена Черняєва), Зразковий ансамбль танцю «Ручеек» (керівник Марина Ющенко), Народний гурт «Забава» (керівник Микола Ткаченко), народна вокальна студія «Джерела».

foto 10_586x440

foto 11_586x440

foto 12_586x440

foto 13_586x440

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.