Субсидії у 2017 році перерахують.

217872_default

Чиновники обіцяють, що розмір субсидій буде змінений після підвищення тарифів на енергоресурс. Так, в квітні 2017 року додатково нарахують компенсації на оплату електроенергії. Тариф на електроенергію зріс з 1 березня 2017 року, і оплачувати світло за новими цінами споживачі будуть в квітні.

А ось вартість централізованого теплопостачання перерахують після завершення опалювального сезону. Тим споживачам, яким рахунок за тепло сформований на підставі норми з урахуванням фактичної температури повітря, різницю в тарифах компенсують. «Наприклад, субсидія була призначена виходячи з тарифу на тепло в жовтні 29065 гривень за квадратний метр опалювальної площі. У грудні і січні тарифи відповідно становили 31,43 і 37,27 грн / кв. м. Різницю в кінці опалювального сезону держава компенсує у вигляді перерахунку розміру субсидії », – йдеться в повідомленні.

Впроваджуючи нові правила, чиновники мають намір скоротити витрати на виплату компенсацій. Адже за даними Світового банку, в 2017 році в Україні на нарахування компенсацій потрібно, 75  млрд грн а з держбюджету виділено 50 млрд грн. Отже, дефіцит коштів в розмірі 25 млрд грн необхідно скорочувати.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.