За оновлену сесійну залу виконкому – подяка будівельникам «Херсоноблагробуду».

foto 1 (1)_586x440

30 березня відбулася  26-а чергова сесія Новокаховської міської ради 7-го скликання, яка пройшла в оновленій великій залі виконкому. У вестибюлі та самій сесійній залі протягом двох місяців виконано великий обсяг робіт: поштукатурено стелю та стіни, оновлено та покрито лаком паркетну підлогу і двері, встановлено нові вікна і  нові зручні стільці, оновлено систему освітлення.

foto 2 (1)_586x440

Звертаючись до депутатів, В.Коваленко сказав, що це довгоочікуване оновлення  стало можливим завдяки їх розумінню і своєчасному прийняттю рішення про виділення необхідних коштів. Тим більше, що попередній раз ремонт у залі було зроблено понад 40 років назад. Тепер сесійна зала повністю облаштована для плідної роботи народних обранців, має сучасний охайний вигляд, відповідає рівню заходів, які в ній проводяться.

foto 3_586x440

Роботи у великій залі виконкому виконували працівники ПАТ «Фірма «Херсоноблагробуд». Перед початком сесії Володимир Коваленко вручив генеральному директору підприємства Анатолію Подофі Подяку від керівництва міста. Перелік об’єктів, побудованих та оновлених працівниками підприємства, досить солідний. Міський голова подякував Анатолію Івановичу та всьому колективу «Херсоноблагробуду» за таку плідну роботу, яка робить місто більш комфортним, і побажав подальших професійних успіхів.

foto 4_586x440

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.