Кубок, присвячений воїнам АТО.

foto 1 (1)_586x440Відкритий Кубок Херсонської області з корейського виду бойового мистецтва – таекван-до – відбувся 1 квітня у Новій Каховці, у спортивному комплексі «Гарт». Кубок був присвячений воїнам АТО і проходив під гаслом «Героям слава!».

На урочистому відкритті були присутні міський голова В.Коваленко, Президент Херсонської обласної Федерації з таекван-до, наставник спортивного клубу «Кобуксон», володар 5-го ДАНу, а також головний суддя змагань Дмитро Афанасьєв, Президент Новокаховського клубу «Хваранг-до», тренер національної категорії, Заслужений тренер України, володар 4-го ДАНу Віктор Слюсар. 

foto 2 (1)_586x440

foto 3_586x440

foto 4_586x440

У змаганнях взяли участь спортивний клуб «Ягуар» з м. Запоріжжя, спортивний клуб «Легіон» з м.Мелітополя, Одеська обласна Федерація таекван-до, спортивний клуб «Кобуксон» з м.Херсон, спортивний клуб «Бєкмуса-до» з Білозерки, спортивний клуб «Хваранг-до», учасниками якого є спортсмени з Каховки, Берислава, Нової Каховки і Таврійська. Тренери – Заслужений майстер спорту України з таекван-до, володарка 4-го ДАНу Мадонна Баранова, майстер спорту з таекван-до, володар 2-го ДАНу Олександр Бронник, а також володарі 1-го ДАНу з таекван-до Енвер Абкірімов і Тимофій Собіров.

foto 5_586x440

Міський голова Володимир Коваленко привітав учасників змагань і зазначив: « Коли член виконкому, полковник Віталій Анатолійович Немерець прийшов до мене з пропозицією – провести у Новій Каховці змагання з таеквон-до, я без вагань підтримав цю ідею. Адже мета цих змагань дуже важлива  – з юнаків та дівчат виховувати фізично сильних, вправних, мужніх громадян України. А присвятили цей турнір воїнам АТО – тим людям, які сьогодні захищають українську землю.

Кожна дитина повинна бути щасливою, жити на мирній землі. І українські бійці захищають це право на мирне життя. Я бажаю всім дітям знайти своє покликання – у спорті, мистецтві, добрих справах. В кожному місті є добрі справи. Я товаришую з багатьма міськими головами. Всі ми намагаємося започаткувати такі заходи, які зроблять вас щасливими, сильними, здоровими.  З повагою ставлюся до людей, які володіють бойовим мистецтвом, і до їх учнів, хто досягає успіхів у цьому виді спорту.

Шановні спортсмени! Оволодівайте спортивним мистецтвом  боротьби, і використовуйте ці знання і вміння лише на добрі справи, захищаючись або захищаючи. Будьте міцними духом і тілом. Успіху вам і нових перемог!».

foto 6_586x440

Учасників змагань привітав президент Херсонської обласної Федерації з таекван-до Дмитро Афанасьєв: «Радий всіх вас бачити. З кожним роком учасників змагань стає все більше. Дійсно, як сказав шановний міський голова Володимир Коваленко, такі змагання виховують в дітях силу духу і тіла, і патріотичні якості, захоплення здоровим способом життя. Кубок отримав назву «Героям слава!». І сьогодні ми відзначимо героїв АТО – наших земляків, які брали участь у захисті України на сході. Ми вдячні нашим захисникам за мирне небо, за можливість досягати спортивних перемог, які ми сьогодні присвячуємо їм».

У змаганнях взяли участь спортсмени від 5 до 17 років – загалом понад 300 учасників.

Президент Херсонської обласної Федерації з таекван-до Дмитро Афанасьєв подякував керівництву міста і організаторам змагань, і вручив Подяки – міському голові Володимиру Коваленку, члену виконкому Віталію Немерцю, члену виконкому, меценату заходу Володимиру Білому та воїнам АТО.

foto 7_586x440

foto 8_586x440

foto 9_586x440

А потім було  урочисто піднято Державний прапор України – цю почесну місію здійснили чемпіон Європи 2016 року Микола Кучерявий і 2-разова чемпіонка Європи та світу 2016 року, майстер спорту України з таекван-до Дарина Хоречко.

Відбулися показові виступи – досвідчені спортсмени, юнаки і дівчата, вразили глядачів і учасників змагань набутими навичками боротьби.

foto 10_586x440

foto 11_586x440

На початку змагань ми поспілкувалися з Президентом Новокаховського клубу  «Хваранг-до» Віктором Слюсарем. Поцікавилися успіхами Новокаховського клубу, особливостями проведення цьогорічного Кубку.  Пропонуємо вашій увазі інтерв’ю.

Про переможців та призерів Кубку Херсонської області з таеквандо, який відбувся у Новій Каховці 1 квітня, ми повідомимо вам пізніше. 

foto 12_586x440

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.