Новокаховські боксери визнані кращими на змаганнях у Скадовську.

foto 1 (1)_586x372

У Скадовську з 29 березня по 1 квітня проходила  відкрита першість ДСТ «Спартак» з боксу серед юнаків 2005-2006 років народження. Понад 100 юних майстрів «шкіряної рукавички» виборювали право стати першими у своїх вагових категоріях.

Вихованці  ДЮСШ Новокаховського міського відділу освіти Сашко Каленик (ЗОШ №10), Ілля Тоган (Новокаховська гімназія), Микита Стародубець (ЗОШ №1) продемонстрували добру фізичну витривалість  і волю до перемоги. І в результаті  вибороли 1 місце у своїх вагових категоріях. За це були нагороджені  Дипломами. А Ілля Тоган ще й отримав  Кубок «За кращу техніку на турнірі».

foto 2 (1)_586x330

foto 3_586x525

(Ілля Тоган другий зліва)

Підготовка юних боксерів до змагань проходила під пильним оком  тренера-викладача, Майстра спорту Міжнародного класу з боксу Артема Царікова. Участь у суддівстві змагань взяв Заслужений тренер України Василь Царіков (на фото  поряд з ним Микита Стародубець (зліва) і Сашко Каленик).

foto 4_586x1042

Крім наставників, юних спортсменів на змаганнях супроводжують їх найпалкіші вболівальники – батьки. Новокаховчанин Сергій Стародубець, батько Микити, із гордістю розповів: у змаганнях брали участь троє юних боксерів з Нової Каховки. Всі вони посіли перші місця! На талановитих початківців тренери покладають велику надію. Нині вже наполегливо готуються до наступних змагань, які пройдуть у Скадовську, а згодом – у Генічеську.

Ми щиро бажаємо юним боксерам подальших перемог!

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.