За підтримку спортсменів – подяка меценатам.

За підтримку спортсменів – подяка меценатам

Нова Каховка живе активним спортивним життям. Це підтверджує велика кількість різноманітних спортивних заходів, які проходять в місті. Лише у минулі вихідні відбулися двоє змагань державного рівня – Всеукраїнські змагання з метань пам’яті легендарного тренера Юрія Піскунова і Відкритий Кубок Херсонщини з таекван-до. Крім того, вагомими є досягнення спортсменів в інших видах спорту. Серед них – спортивний клуб «Данька», який виховує юних боксерів.

Успіхи ново каховських спортсменів багато в чому залежать від допомоги меценатів. На апаратній нараді В.Коваленко привітав і відзначив двох з них – найбільш відомих. Це підприємець Геннадій Мелконян і директор КП «Міський критий ринок» Сергій Євстратов.

foto 2 (1)_586x440

Керівник спортивного клубу «Данька» Олександр Курдов в свою чергу висловив подяку  В.Коваленку від  Херсонської  обласної організації ветеранів боксу України за підтримку клубу боксу «Данька». Та подякував міському голові і меценатам, зазначивши, що жодне змагання не пройшло без їх підтримки і допомоги.

foto 3_586x440

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.