Пенсійні виплати зростуть з 1 травня 2017 року.

78a4baeac204fc3453c3a687210e0eec

Під час апаратної наради про ситуацію з пенсійними виплатами в місті повідомила начальник управління ПФ в м.Нова Каховка Людмила Мєтляєва. За її словами, управління ПФ в 1 кварталі поточного року виплату пенсій і грошової допомоги проводило своєчасно, в повному обсязі.

З початку року на виплату пенсій та грошової допомоги спрямовано 104,1 млн. грн.. Це на 5,7 млн. грн. більше, ніж у відповідний період минулого року. У березні на виплату пенсій пенсіонерам Нової Каховки направлено 34,5 млн. грн.. Це на 1,8 млн. грн.. більше, ніж у березні 2016 року.

Темпи зростання потреби коштів на виплату пенсій становлять 106%.

Станом на 1 квітня на обліку в управлінні ПФ Нової Каховки перебуває 20 тис. 552 отримувача пенсії і грошової допомоги. З них 13 тис. 480 осіб, або 66%, отримують пенсії в дев’яти відділеннях банків Нової  Каховки. Залучення пенсіонерів до отримання пенсій в банківських установах дає можливість управлінню ПФ економити кошти. З початку року за рахунок цього зекономили 643 тис. грн..

З початку року до управління ПФ з різних питань пенсійного забезпечення звернулися 4 тис. 986 мешканців. З них 180 осіб звернулися за призначенням пенсій вперше, з яких 5 громадянам міста призначена пенсія відповідно до Закону України «За особливі заслуги перед Україною». 456 громадян звернулися з документами до ПФ для проведення індивідуального перерахунку пенсій.

Середній розмір пенсій по місту на сьогодні становить 1660 грн. По області цей показник становить 1643 грн. Невеликими темпами йде зростання середнього розміру пенсії по місту.

Людмила Мєтляєва повідомила, що з 1 травня, відповідно до Закону України, буде підвищено мінімальні соціальні стандарти. Це стосується пенсіонерів, що отримують пенсію в розмірі прожиткового мінімуму. Тобто з 1 травня пенсіонери, що отримують пенсію 1247 грн., у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму, будуть отримувати не менше, ніж 1313 грн. Але мова йде про пенсіонерів, які мають необхідний стаж роботи.

Л.Метляєва повідомила, що 3 квітня вже розпочато фінансування виплат пенсій за квітень. Профінансовано Укрпошту на 4 і 5 квітня, і частково 6 квітня. 4 квітня кошти на виплату пенсій надійшли до  банківських установ. І розпочато виплату пенсій відповідно до встановленого графіку виплат.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.