Безоплатна правова допомога – законодавчі зміни.

foto 1 (1)_586x440

Бюро правової допомоги – це державні установи, що об’єднують Всеукраїнську професійну мережу юристів, готових надавати правову допомогу, захищати ваші законні права та інтереси. Це нещодавно впроваджена система надання безоплатної правової допомоги в Україні.

Як зазначив міністр юстиції України Павло Петренко, безоплатну правову допомогу зробили  ще ближчою до громадян після відкриття по всій Україні понад 400 бюро правової допомоги.

«В них кожен зможе отримати правову інформацію  та консультації, доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції, а найбільш соціально незахищені люди – і правову допомогу в суді», – зазначає Павло Петренко.

З 1 вересня 2016 року бюро правової допомоги запрацювало у Новій Каховці. І за сім місяців роботи юристи вже надали консультації 850 особам. Близько 30 осіб отримали можливість захисту своїх інтересів у суді. Про це повідомив в.о. начальника Новокаховського бюро правової допомоги Іван Гладишенко.

У 2017 році внаслідок підписаних Президентом Законів розширено коло осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Сьогодні про законодавчі зміни, про осіб, які можуть звернутися до бюро правової допомоги, та про актуальні питання, з якими звертаються громадяни, розповідає гість нашої студії – в.о. начальника Новокаховського бюро правової допомоги Іван Гладишенко.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.