«Вам є що захищати»

foto 1 (1)_586x440

11 квітня у міському Парку Слави відбулися урочисті проводи новокаховських призовників до лав ЗС України. Майбутні захисники вишикувалися біля обеліска. Побажати їм успішної служби прийшли керівництво міста, ветерани Другої світової і учасники АТО, керівники установ та організацій, педагоги та учні закладів, де навчалися хлопці, а також друзі та рідні.  Прозвучав Гімн України, і потім юнаки почули зворушливі, щирі побажання.

Першим до них звернувся міський голова В.Коваленко. Він нагадав – захищати свою країну є ділом святим. І побажав мирного проходження служби, наполегливості у повсякденних навчаннях, взаємної поваги до статуту – адже це книга армійського життя. « І пишіть – якщо не листи, то хоча б смс-повідомлення, бо вдома вас люблять і на вас чекають, сказав міський голова.

Військовий комісар міста Костянтин Суліменко оголосив наказ про призов і зачитав прізвища 19 новокаховчан, які навесні 2017 року розпочнуть строкову армійську службу.

Колишній військовий, капітан 1 рангу ВМС України Віктор Васильєв нагадав – кожна країна повинна вміти себе захищати. Її захист – це її армія.  Він побажав юнакам успішної служби, де вони отримають військові навички, навчаться любити батьківщину, і повернення додому у повному складі

foto 2_586x440

Голова ГО «Біла стріла» Дмитро Марков зазначив – вже кілька років українці доводять, що вони – козацького роду, вміють захищати свою країну і свій народ. Він побажав, щоб навчання було лише учбовим, а не бойовим. Головне – залишатися людьми.

Пісню про Україну майбутнім захисникам подарувала солістка народної вокальної студії «Джерела» Анна Бубнова. «Ця синьо-жовта земля – єдина наша країна, в нас є світле майбуття».

foto 3_586x440

Призовники прийняли благословення на ратну службу від секретаря Новокаховської єпархії, протоієрея Миколая.

foto 4_586x440

Він зазначив – ми живемо в такі часи, що йти до лав  армії вже є героїзм. Однак героїзм без любові – це фанатизм. В армії навчать захищати батьківщину, бути сильними. Але навчитися любити ви зможете лише самі, з Божою допомогою, сказав протоієрей Миколай.  Совість – це голос Божий в нас. Нехай Господь у ваші серця вселить любов. А ми будемо молитися, щоб Господь допоміг вам у цій святій справі захисту своєї батьківщини.

Лунали привітання і від міської Ради ветеранів. А потім міський голова вручив призовникам подарунки, підготовлені БФ «Нова Каховка».

foto 5_586x440

foto 6_586x440

foto 7_586x440

Біля обеліску у парку Слави були зроблені пам’ятні фото. Педагоги та учні шкіл висловлювали свої найкращі побажання колишнім учням. Серед них – і Олексій, випускник ЗОШ №1 і Новокаховського агроколеджу.

foto 8_586x440

foto 9_586x440

foto 10_586x440

Побажаємо новокаховським юнакам успішної служби!

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.