Людські долі, як сторінки життєвої книги – і драматичні, і радісні.

foto 1 (1)_586x440

Щомісяця міський голова Володимир Коваленко проводить особистий прийом громадян, на який щоразу приходить  від 40 до 70 новокаховчан. Це як особисті, так і колективні звернення.

Ці відверті зустрічі, наче сторінки книги життя, на яких переважно – драматичні долі мешканців міста, яким необхідна допомога. Від їх розповідей, від їх складних життєвих історій стискається серце. Суворі виклики життя не кожен здатен подолати самотужки, особливо коли чорні смуги безжально повторюються, наполегливо завдаючи ударів, намагаючись позбавити останніх промінчиків надії на те, що ось-ось розпочнеться і світла смуга. В такому стані, зневірені і змучені проблемами і хворобами, люди приходять на прийом з проханням про допомогу.

Міський голова зізнається: кожен такий біль він відчуває, як свій власний. Кожною такою долею переймається особливо і всіляко намагається допомогти. На кожному такому прийомі переважна більшість звернень – про матеріальну допомогу на лікування або реабілітацію після операції.

На особистому прийомі, на щастя, бувають і світлі моменти. Коли новокаховчани приходять подякувати за допомогу, коли розповідають про успіхи своїх дітей у навчанні, про творчі або спортивні досягнення. Свого часу таких талановитих дітей на шляху до їх мрії підтримало керівництво міста. Тому Володимир Коваленко особливо радіє, коли вони приходять, щоб розповісти про свою подальшу долю.

foto 2_586x440

Під час особистого прийому новокаховчани розповідають про свої родини. І такі розповіді, а також сімейні реліквії, подаровані місту, збагачують історію Нової Каховки. Ось один з прикладів.

Іван Дорофійович Борисов – першобудівник, про якого навіть свого часу знімали фільм. В роки будівництва Каховської ГЕС був начальником планового відділу Каховського БМУ «Гідромеханізація».

foto 3_586x440

Про це розповіла його донька, Ірина Іванівна, яка побувала на прийомі у міського голови. Вона передала Володимиру Коваленку  унікальний альбом. І розповіла, що багато років альбом зберігали в родині як справжню реліквію, як дорогу пам’ять про батька – першобудівника. Нажаль, він вже пішов з життя. Тож в родині вирішили – передати альбом місту. Щоб його змогли побачити всі новокаховчани. Як унікальний подарунок від першого покоління мешканців Нової Каховки наступним поколінням.

foto 4_586x440

Альбом було подаровано Івану Дорофійовичу Борисову з нагоди 5-ї річниці будівництва Каховської ГЕС. В альбомі – унікальні фотографії будівництва Нової Каховки, перекриття Дніпра і зведення Каховської гідроелектростанції. На чорно-білих фото – головні будівлі міста: Палац культури, виконком, міський парк, у якому лише починали своє життя молоденькі деревця, міські вулички. І – перше покоління новокаховчан.  Володимир Коваленко  із захопленням розглядав унікальні фото, які, на його думку, обов’язково повинні побачити і новокаховчани.

foto 5_586x440 (1)

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.