Міській Раді ветеранів – 30 років.

foto 1 (1)_586x440

Напередодні Дня Перемоги, 8 травня, у Новій Каховці відзначили День пам’яті і примирення, і святковим концертом привітали з 30-річним ювілеєм найбільшу в місті громадську організацію – міську Раду ветеранів. На початку концертної програми хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто загинув в роки Другої Світової війни.

Концерт розпочав Народний хор ветеранів війни та праці міського Палацу культури (керівник Світлана Ричкова).foto 2 (1)_586x440Міська Рада ветеранів є однією з найперших громадських організацій міста. Вона дбає про вирішення питань і розв’язання проблем, які на сьогодні турбують  пенсіонерів, дітей війни, учасників бойових дій, ветеранів, і всіх людей похилого віку. А це чималий колектив – близько 21 тисячі пенсіонерів міста.

foto 3_586x440

Вітаючи ювілярів, міський голова Володимир Коваленко звернув увагу:

«Як добре, що в часі та просторі співпали ці дві події – День пам’яті і примирення і ювілейна дата створення міської Ради ветеранів.  Нині ця громадська організація  є відображенням історії нашого міста, в її складі об’єднані  як мінімум три покоління. Найповажніші за віком новокаховчани, хто пройшов Другу Світову, першобудівники, їх послідовники – ветерани праці на підприємствах і в організаціях. В досвіді і спогадах цих людей – історія Нової Каховки. Вони залюбки діляться нею з молоддю міста, дають важливі поради, настанови, і щиро переймаються проблемами Нової Каховки. Зустрічі з Радою ветеранів є основою тих планів, які ми разом з депутатським корпусом, з виконкомом формуємо як систему розвитку нашого міста. Нині Раду очолив новий керівник Дмитро Стратійович Папуша – енергійна, доброзичлива людина. Він одразу знайшов спільну мову з колективом. Рада ветеранів активно співпрацює з органами міської влади, депутатами, підприємцями, громадськими об’єднаннями, молоддю міста. Щиро бажаю вам миру, здоров’я, довгого активного життя і плідної громадської роботи».

foto 4_586x440

Володимир Коваленко та Дмитро Папуша вручили нагороди – ювілейні медалі «65 років міста Нова Каховка» 58-ми  першобудівникам міста.

foto 5_586x440

foto 6_586x440

Привітав Раду ветеранів з ювілеєм першобудівник, депутат міської ради кількох скликань, підпільник, учасник бойових дій в роки Другої Світової війни Микола Іванович Герасименко.

foto 7_586x440

Він пригадав перші роки будівництва Каховської ГЕС, коли прибув сюди молодим спеціалістом. Добрим словом згадав керівників будівництва – Сергія Миколайовича Андріанова і Володимира Миколайовича Дружиніна, перші об’єкти молодого міста, які Миколі Івановичу пощастило зводити разом з іншими першобудівниками. І подякував нинішньому керівництву Нової Каховки за турботу про місто і про людей, які його збудували.

На урочистому вечорі були нагороджені переможці  та учасники конкурсу з військово-патріотичного виховання молоді у навчальних закладах міста, який проводила Рада ветеранів.

Почесні грамоти за участь у конкурсі були вручені ЗОШ №1 (директор Олена Зуйко), НВК №2 (директор Євгенія Пуляєва), СЗОШ №8 (директор Оксана Олійник), ЗОШ №7 (директор Лілія Гришагіна).

Почесними Грамотами і цінними призами були нагороджені  переможці конкурсу – 1 місце – ЗОШ №3 (директор Ірина Дубас), 2 місце – Новокаховське вище професійне училище (директор Микола Зальвовський), 3-е місце – ЗОШ №10 (директор Тамара Коткіна).

foto 8_586x440

foto 9_586x440

foto 10_586x440

foto 11_586x440

Відбувся святковий концерт, в якому взяли участь Народний ансамбль народних інструментів міського Палацу культури (керівник Василь Яротник), Народна вокальна студія «Джерела», Вероніка Стародубцева, Народний ансамбль сучасного танцю «Роксолана»( керівник Олена Рубаненко), вокальний ансамбль БДТ «Перлини майбутнього» (керівник Олександр Гребенюк), ЗАТ «Сонечко» (керівник Заслужений працівник культури України Алла Мельниченко), Зразковий ансамбль танцю «Ручеек»( керівник Марина Ющенко), а також гості Нової Каховки – хореографічний колектив «Експресія» Будинку культури селища Стрілкове Генічеського району та директор Будинку культури Марина Артюхова.

foto 12_586x440

foto 13_586x440

foto 14_586x440

foto 15_586x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.