І святковий салют над мирною тишею.

foto 1 (1)_586x440

9 травня, як тільки заховалися за обрій останні промені сонця, на центральній площі міста розпочалася факельна хода. Цього разу її супроводжував дрібний дощ, але він не злякав людей – разом з факельною ходою, в якій взяли участь керівництво міста, депутати, військові, музиканти духового оркестру, керівники установ та організацій, студентська молодь, всі, хто був на площі, вирушили до міської пристані. В багатьох в руках були лампадки.

foto 3_586x440

foto 2 (1)_586x440Все оповила ніч і тиша. Коли хода зупинилася на пристані, ще якийсь час стояли мовчки. Горіли факели і лампади, грав духовий оркестр. Лунала пісня «Солов’ї». А потім «День Перемоги».

foto 4_586x440

foto 5_586x440

foto 6_586x440

А на води Дніпра з платформи на середині річки були спущені вінки  із запаленими свічками. А потім темряву розсіяв салют Перемоги – напрочуд гарний. Обличчя світлішали. Люди посміхалися, раділи, не зводили очей з яскравих барв переможного салюту. А потім ще довго не розходилися, слухаючи віртуозну гру духового оркестру і насолоджуючись красою хоча і дощового, але мирного травневого вечора…

foto 7_586x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.