Найголовніший екзамен – на людяність.

foto 1 (1)_586x440

Новокаховчани добре знають, що міський голова Володимир Коваленко на роботу і з роботи завжди йде пішки. І робить це, бо переконаний – для керівника міста  це найкращий початок робочого дня. Таке вранішнє спілкування з мешканцями міста найповніше відображає проблеми, які людей турбують. А ще – дозволяє познайомитися з долями різних людей. І Володимир Коваленко переконаний, що такі зустрічі – не випадкові. Приміром, як ця, що сталася 17 травня.

Поспішаючи на роботу, він наздогнав хлопчину-школяра, який намагався перейти вул. Букіна. Зранку в цьому місці рух машин інтенсивний. Тож міський голова, взявши хлопчину за руку, пішов з ним разом.

Познайомились. Чотирикласник Денис Лисота розповів про свою родину і про 4-А клас, в якому навчається. На запитання, до якої школи поспішає хлопчина, Денис відповів, що до першої. А чому відвідує саме її? У відповідь Володимир Коваленко почув слова, які його зворушили: «Бо вона сама культурна».

Маючи намір подякувати всім, хто прищепив Денису таку любов до своєї школи, і познайомитись ближче з його класом і класним керівником, 18 травня Володимир Коваленко з керівником благодійного фонду «Нова Каховка» Оленою Ходорковською  завітав до ЗОШ №1.

foto 2 (1)_586x440

18 травня – день української вишиванки. Школа зустріла виставкою вишитих рушників і серветок.

foto 3_586x440

foto 4_586x440

foto 5_586x440

foto 6_587x440

А у вишиванки цього дня були одягнуті і директор школи Олена Миколаївна Зуйко, і викладачі, а також учні від наймолодших до найстарших.

Вразили різнобарв’ям українських вишиванок і учні 4-А класу, де навчається Денис Лисота, та їх педагог Анжеліка Юріївна Розновська.

foto 7_586x440

Щоправда, для хлопчини цей рік навчання у новокаховській школі – останній. Вже влітку він переїде жити до іншої країни. Тож міський голова вирішив влаштувати Денису та його однокласникам солодке свято, щоб стало воно яскравим промінчиком у його шкільній історії і його житті, та й у житті його однокласників.

foto 8_586x440

foto 9_586x440

Від благодійного фонду малеча отримала пакуночки з бургерами, печеною картоплею, а також смачні солодощі та сік.  Встояти перед пахощами було важко. І цього разу навіть відклали важливу контрольну, яка от-от мала розпочатися. Її ще встигнуть обов’язково написати. А в цю годину дали волю спілкуванню і щирим емоціям, які, як підтверджує життя – значно важливіші від будь-яких контрольних та екзаменів. Бо роблять найголовніше – наповнюють серце маленької дитини справжніми людськими почуттями, надають сил у подальшому житті, допомагають долати найважчі виклики долі. Тож нехай це щире спілкування, ці яскраві промені добра і турботи зігріють серце кожної дитини і допоможуть скласти всі життєві екзамени!

foto 10_586x440

foto 11_586x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.