Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки пройшла у Новій Каховці.

foto 1 (1)_586x440

17 травня у Новокаховському приладобудівному технікумі відбулося урочисте відкриття VII-ої Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки  серед студентів ВНЗ 1-2 рівнів акредитації.

Студентів – учасників Олімпіади привітав голова оргкомітету Сергій Цирульник.

foto 2 (1)_586x440

Він подякував керівництву Нової Каховки і Новокаховського приладобудівного технікуму, завдяки яким у стінах закладу  зібралися  56 учасників та гостей Олімпіади  з 17 навчальних закладів 14 областей  України, які пройшли обласні олімпіади, регіональні тури і вже є переможцями. 14 студентів вже вдруге беруть участь в Олімпіаді.

foto 3_586x440

foto 4_586x440

Сергій Цирульник зазначив: саме такі спеціалісти нині потрібні не лише Україні, але й іншим країнам світу. Це перспективні спеціалісти, за якими нині «полюють». Він побажав студентам залишатися патріотами України. Нині вже спостерігається тенденція повернення молодих спеціалістів після навчання за межами нашої держави до України. Це ознака того, що Україна має перспективи розвитку. І надія – на сьогоднішню молодь.

Було піднято прапор технікуму. Право це зробити надали переможцю теоретичного конкурсу VI-ої Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки, студенту Новокаховського приладобудівного технікуму Івану Передрію.

          Студенти виконали Гімн приборки.

foto 5_586x440

Учасників Олімпіади привітала директор технікуму Лариса Глазунова:«Ви дійсно – вже переможці. А на цьому етапі можете прославити свій заклад і своє місто. Можете довести, що ви – найкращі студенти України».

foto 6_586x440

Учасників олімпіади зустріли запашним караваєм.

foto 7_586x440

foto 8_586x440

Привітав студентів міський голова Володимир Коваленко. Він сказав: почувши, з яких навчальних закладів приїхали учасники Олімпіади, зрозумів – тут представлена вся Україна. За такою талановитою молоддю нині майбутнє нашої держави.  Потрібно, щоб такі розумні і перспективні спеціалісти залишалися в Україні, адже вони їй нині так потрібні. Умови для життя створюємо ми самі – ніхто інший, сказав міський голова.

foto 9_586x440

Володимир Коваленко побажав учасникам Олімпіади щасливої долі, професійних успіхів. Стати особистостями, зберегти в собі кращі людські якості. І бути гідними синами і доньками України.

У VII-ій  Всеукраїнській Олімпіаді з радіоелектроніки взяли участь команди з різних регіонів України: а саме – Новокаховський приладобудівний технікум, Миколаївський політехнічний коледж, Одеський коледж комп’ютерних технологій Одеського екологічного університету, Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету, Коледж електронних приладів Івано-Франківського Національного технічного університету нафти і газу, Технічний коледж Тернопільського національного технічного університету ім.. Івана Пулюя, Чернівецький політехнічний коледж, Коледж транспорту і комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету, Северодонецький хіміко-механічний технікум Східно-Українського національного університету ім. Володимира Даля, Харківський гідрометеорологічний технікум Одеського державного екологічного університету, Харківський радіотехнічний технікум, Вінницький технічний коледж, Економічний коледж Дніпровського Державного технічного університету, Смілянський промислово-економічний коледж, Черкаський державний бізнес-коледж, Черкаський політехнічний технікум.

foto 10_586x440

foto 11_586x440

foto 12_586x440

foto 13_586x440

foto 14_586x440

Як стало відомо під час урочистого відкриття Олімпіади, у цьому році запроваджується нова традиція – прапор Перемоги, який буде передаватися кожного року команді переможців.

Право підняти прапор Олімпіади надали представникам команди переможців VI– Всеукраїнської Олімпіади з радіоелектроніки Вінницького політехнічного коледжу Владиславу Литвинову  та Юрію Поліщуку.

foto 15_586x781

Учасників олімпіади яскравими  творчими виступами привітали студенти Новокаховського приладобудівного технікуму. Будівля закладу в цей день була святково прикрашена. А після урочистостей всі учасники Олімпіади та гості сфотографувалися на пам’ять.

foto 16_586x440

foto 17_586x440

foto 18_586x440

foto 19_586x440

Пропонуємо вам переглянути відео – виступ студентів приборки.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.