Шкільний дзвоник сповістив: канікули почалися!

foto 1 (1)_586x440

26 травня шкільний дзвоник сповістив про завершення навчального року.

У всіх школах Новокаховської міської ради  в цей ранок відбулися святкові лінійки. Учні, педагоги, батьки – схвильовані і святково одягнуті. Море квітів і повітряних кульок.

Особливо хвилюються в цей день випускники. Привітати із завершенням навчального року, відзначити успішних учнів, а також переможців олімпіад, конкурсів, фестивалів, спортивних змагань у цей святковий ранок до шкіл Новокаховської міської ради прийшли представники міської влади, міського відділу освіти, депутати, шефи.

foto 3_586x440

foto 2 (1)_586x440

У СЗОШ №8 побували міський голова Володимир Коваленко, начальник міського відділу освіти Оксана Якубова, депутати Новокаховської міської ради Віталій Перетятько і Наталія Марченко.   

На святково прикрашеному шкільному подвір’ї лунали пісні. Виступали юні шкільні таланти.

Привітала колектив школи директор  Оксана Михайлівна Олійник: «Для багатьох школярів цей день сповіщає про початок канікул. Нехай вони будуть незабутні, веселі, сповнені яскравих вражень. Відпочиньте, зміцніть своє здоров’я перед початком нового етапу навчання. А для випускників це останній шкільний дзвоник. Тому викликає сум, сповіщає про завершення дитинства, шкільних років, безтурботної пори. Розпочнеться пора студентства, дорослого, усвідомленого життя. Нехай воно буде успішним, здійсняться ваші задуми, розвиваються ваші таланти. Будьте впевненими у власних силах».

Виховання учнів, які згодом стануть успішними – це спільне прагнення вчителів і батьків. Оксана Михайлівна подякувала їм за таке гармонійне поєднання педагогічної і батьківської турботи, яка дає свої результати – відмінні знання і чудові людські якості, поєднані у дітях.

foto 4_586x440

Від керівництва школи були вручені Похвальні листи, Грамоти та Дипломи відмінникам навчання, переможцям конкурсів, Олімпіад, виставок, кращим учням школи. Подяки від адміністрації школи отримали батьки учнів за небайдуже ставлення до нагальних потреб школи Юлія Володимирівна Петрійчук, Олена Миколаївна Тиркало,  а також Наталія Георгіївна Марченко та Віталій Валерійович Перетятько, які нині є депутатами Новокаховської міської ради.

foto 5_586x440

foto 6_586x440

foto 7_586x440

foto 8_586x440

Із завершенням навчального року привітав педагогів, учнів та їх батьків міський голова Володимир Коваленко: «Коли травень передає естафету літу, відбувається подія, яка хвилює всіх – завершення навчального року. Хтось через три місяці знову повернеться до школи після канікул. Але є серед вас ті, хто сьогодні залишає її, щоб іти далі. Це випускники. Всі ви – мої друзі. Бо всі ці 11 років ми поряд з вами – на міських заходах, у спортивних залах, на конкурсах. Мені знайомі ваші обличчя. Ви – позитивний імідж Нової Каховки, переможці багатьох конкурсів і фестивалів. У вас унікальний період в житті. До цього дня ви були під опікою батьків, вчителів, у рідному домі, в оточенні добре знайомих, близьких вам людей. Від сьогодні ви вирушаєте своїм обраним шляхом в доросле життя. Хочу, щоб на своїй життєвій дорозі ви ніколи не забували, звідки ви. Щоб вас супроводжувала чиста совість, батьківська любов, пам’ять про тих, хто дав вам знання, і відповідальність за власну країну. Пам’ятайте, що за вас переживають, вами пишаються, на вас сподіваються, в вас вірять. Тож щасливої, успішної вам дороги».  

foto 9_586x440

Грамоти переможцям Олімпіад та конкурсів вручила начальник міського відділу освіти Оксана Якубова. Вона побажала учням яскравого і цікавого літа, щоб наступного року досягати нових успіхів. А випускникам – впевнено піднятися на наступну сходинку свого життя – обрати професію і стати студентами. А вчителям та батькам – терпіння і наполегливості у вихованні успішних учнів

foto 10_586x440

foto 11_586x440

foto 12_586x440

Урочиста, хвилююча мить прощання випускників зі школою була надзвичайно яскравою і емоційною, але і з родзинками гумору і юнацького азарту. Спочатку молодші школярі вручили одинадцятикласникам стрічки з написом «Випускник».

foto 13_586x440

foto 14_586x440

На сходинках школи хвилювалися батьки, які приготували дітям особливий солодкий подарунок – іменний торт.

foto 15_586x440

foto 16_586x440

Випускників віршами привітали найменші школярі.

foto 17_586x440

А потім головними на святі стали випускники. І клас, де  практично всі – оригінальні, талановиті артисти і співаки, не міг не здивувати школу. І це в них вийшло блискуче. Глядачі були у захваті! Пропонуємо і вам переглянути цей виступ.

І ось – мить, коли має пролунати останній дзвоник.  Для всієї школи він прозвучав завдяки випускникам Катерині Петрійчук та Олегу Худику. І вийшло це в них надзвичайно яскраво та енергійно. Пропонуємо вам подивитися.

Випускники в цей день першими увійшли до школи на свій останній урок. Попереду їх чекають іспити, випускний бал і важлива мить вибору подальшого шляху. А для інших школярів розпочалася така приваблива пора літніх канікул. Нехай кожен день подарує приємні враження, відкриття, подорожі і знайомства, нових друзів і нові захоплення. Щоб їх вистачило на наступний навчальний рік! Успішних іспитів і веселих канікул!

foto 18_586x440

foto 19_586x440

foto 20_586x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.